Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Betörött kijelzőjű telefont...

Betörött kijelzőjű telefont én is meg tudok szerelni?

Figyelt kérdés

Van egy iphone 5s-em, aminek szépen betört a kijelzője. Sajnos most nincsen keret megcsináltatni, a legolcsóbb szervizben is 20e Huf lenne és ráadásul nem is a legmegbízhatóbb helyről van szó. Arra gondoltam így pénz hiányában, hogy rendelek egy érintőképernyőt ebay-ről aztán én megpróbálnám orvosolni a problémát.

Nyilván azzal járnék jobban, ha megcsináltatnám egy normális helyen, ahol gondosan kicserélik viszont most ez nem kivitelezhető anyagi gondok miatt. Félek mire lenne rá cash, addigra darabjaira esne a telefon(jelenleg a fólia tartja egyben) és még nagyobb kárt tennék benne. Az ebay se egy gyors megoldás. Ebben kérnék segítséget:)


2017. márc. 15. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek meg az eszközeid hozzá, speciális csavarhúzó, stb. Ha meg valamit elcseszel benne, akkor buktad az egész telefont. Inkább a biztonságos utat válaszd szerintem és keress egy rendes szervízt.
2017. márc. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mar bocs, de iPhone5s-re futotta, 20k javitasra meg mar foldhoz vag? Sporolj szepen par honapig, es csinaltasd meg rendesen. Se szakertelmed, se eszkozeid, se semmid nincs hozza, ebay-rol (pont a hozza nem ertes miatt) siman rendelhetsz olyan alkatreszt ami megsem jo hozza vagy epp 1 het utan lepattan, stb. stb. stb.
2017. márc. 15. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ezert nem erdemes ilyen draga telefonokat venni, semmivel se tud az tobbet mint az atlag telefon, es latod ez lett a vege csorikam.
2017. márc. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat! Igen, a biztonsàgos megoldàsra fogok inkàbb gyüjteni. Kaptam a telefont egyèbkènt. Utolsò èn ragaszkodom az ios-hoz, lehet tùlhypeolt az alma, de èn megbízhatò telefonnak tartom. Màsrèszt meg ha màs màrkàjù telefont törsz ripityàra, azt is meg kell csinaltatnod.
2017. márc. 16. 09:33
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet rendelni kijelzőt szerszámkészlettel, de nem éri meg vele babrálni. Elég egy kis baki és dobhatod a kukába a telefon. Sokan próbálkoznak vele sikertelenül. Kb darabokra kell szedni a telefont és elég, ha egy csavart vagy érintkezőt rosszul teszel vissza esetleg megtöröd. Nem hiába drágák a szervizek, szakértelem és türelem kell hozzá.
2017. márc. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Azért drágák a szervízek, mert ritkábban kell használatba venni a szolgáltatást, amikor meg mégis, akkor az ügyfél ki van szolgáltatva és hajlandó kifizetni a magasabb árat is.

Sima youtube videó után is meglehet ezeket csinálni, más kérdés, hogy minimális affinitás nem árt hozzá, mert tényleg tönkre lehet vele tenni a telefont és igaz egy 200 ezrest jobban sajnál az ember, mint egy 40 ezrest..

2017. márc. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!