Huawei P8 lite?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Gondolkodtam rajta hogy szeretném megvenni majd ezt a telefont. Először jó ötletnek tartottam, de sok rosszat olvastam róla. Pl.: hogy hamar lemerül, és max. fél év múlva belassul. Ez igaz? Akinek ilyen telefonja van mit tapasztalt róla?

Előre is köszönöm a segítséget!



2017. márc. 16. 13:15
 1/9 anonim ***** válasza:

Bármilyen telefonról is van szó, mindig olvashatsz olyan véleményt róla, ami a használójának negatív.

Nem mindegy, ki, mire, hogyan használja a telefont.

2017. márc. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Wadmalac ***** válasza:

Nézegess a Honor jószágok közt hasonló tudásút, azokat barátibban árazza a Huawei.

Amúgy egyáltalán nem rossz kis teló az.

2017. márc. 16. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem ez van,jó fél éve van meg,de 1-x fagyott le
2017. márc. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!;)

Várok még véleményeket :)

szerintem ezt a telefont választom majd de még nem biztos

2017. márc. 16. 16:13
 5/9 Csucsu007 ***** válasza:
P8-P8 Lite szériahibás, soknak rossz az alaplapja. Nézz körül a Xiaominál, nem bánod meg :)
2017. márc. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
már semmiképp nem ajánlom.
2017. márc. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Utolsó! Miért nem??
2017. ápr. 3. 22:37
 8/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a P8 lite 2 éves ezért van az hogy már sokan azt írják, hogy nem ajánlják...de ha neked tetszik és megfelel tudásra szerintem azt vedd...mert hiába veszel egy másikat egy olyant amit más ajánlott, ha neked nem tetszik akkor sosem fogod szeretni...most én is igy vagyok olyan mobilt akarok venni ami lassan 3 éves egy (akkori csúcsot Samsung Galaxy Alpha)és mindenki azt írja hogy már lejárt lemez és ne vegyem...most egy olyan mobilom van amit nem annyira akartam de ezt vettem, mert befolyásoltak...egy nadrággal is igy van ha nem tetszik nem érzed magad jól benne...mérlegelj és döntsél...remélem segítettem...sok sikert!
2017. jún. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen igazad, van végül megvettem ezt a telefont és nagyon tetszik :)
2017. jún. 20. 23:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!