Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri a Huawei P8 lite?

Megéri a Huawei P8 lite?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy 2017-ben, hosszútávra (2-3 vagy 4 év is) megéri-e a Huawei P8 Lite nevű telefon.

Még szóba jöhet: Sony Xperia E5


Amik számomra fontosak:

-Fényképezés

-Testreszabhatóság: Témák

-1/2 nap akkumlátor idő

-Egy, két játék

-Alap alkalmazások

-Gyorsaság


Ennyit tudtam összeszedni! :)


Megtisztelő válaszotokat előre is köszönöm!



2017. márc. 15. 19:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Két Sony volt eddig családban, mind2 katasztrófa volt.

A hosszútáv az 4+ év szokott inkább mobilok esetén lenni, a 2 év totál átlagos..

Mivel két éves telórol beszélünk ezért nehéz válaszolni, egy sima P8 vagy P9 lite-tal jobban járnál, de ha erre van keret azt mondom, hogy egy 2 évet még biztos kifog bírni.

2017. márc. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 4 évre nem igazán érné meg ez a teló ezy p9 lite már szerintem jobban bírná.
2017. márc. 16. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm válaszotokat!

Szerintem nekem megfelelő lesz, sokan azt mondják, hogy jó! :) Eddig Samsungaim voltak, mindegyiknek volt hibája!

Mégegyszer köszönöm!

2017. márc. 16. 07:00
 4/6 A kérdező kommentje:

Már megvan a Huawei P8 Lite, nagyon szuper!

Köszönöm a segítséget! :)

2017. márc. 16. 17:33
 5/6 anonim válasza:
Kedves kérdező látom megvetted ezt a telefont. Azon gondolkodok hogy én is egy ilyet szeretnék mi a tapasztalatod eddig róla? Sok helyen olvastam hoh egy ido után lelassul meg gyorsan lemerul te tapasztaltál hasonlót?
2017. ápr. 2. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Bocsi, hogy ilyen későn írok, csak egy ideje nem jöttem fel.

Hát tulajdonképpen jó.

Viszont, nekem 6 naposan úgy befagyott, hogy csak lemerülés után tudtam használni. Egy idő múlva megint ez történt.

Igazából ezt a Huawei Magyarország Facebook üzenetben is kérdeztem, hogy mi lehet. Viszont, mikor másodszorra majdnem megtörtént a múlt eset, nem állítottam le a rendszer ui-t, hanem várakoztattam. Másnap megint írtam rájuk,s kérdeztem, hogy megéri-e újratelepíteni. Azt mondták, hogy csináljam meg, adataimat pedig mentsem le.

Most pedig jó minden. :)

Bár tegnap befagyott, de mikor bekapcsoljuk a wifit, érdemes várni, amíg jönnek az értesítések, nehogy befaggyon. ;)

Bár nem tudom, lehet, hogy az SD (micro) vel van baja, mert nem Class 10-es.

Az akkumlátorról:

Nem egy combos aksi, az biztos. Nekem kibírja az 1, esetleg 1,4 napot. Én a Facebookot letöröltem, mert az nagyban meríti. Ha esetleg éjszaka nem vársz hívást, a telefon pedig nincs töltőn, akkor ajánlom a Repülő üzemmódot!

Nekem telenor függő, ezért nincs rá 6.0 frissítés, de nagyon remélem, hogy lesz.

Maga a telefon szép, annyi, hogy mivel Samsung-ról váltottam, ezért másabb, de meg lehet szokni.

A billentyűzetet is kicsit másabb.

Remélem segítettem!

abflc

2017. ápr. 8. 06:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!