Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A Domino Most szolgáltatásban...

A Domino Most szolgáltatásban mi a hátrány? Miért adnak 9 forintos percdíjas csomagot?

Figyelt kérdés
Olyan jó, hogy nekem már gyanús :D Miért éri meg nekik? Mi a hátulütője?

2017. márc. 16. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Semmi sem a hátulütője. Én amióta behozták, (november vagy december talán, nem emlékszem pontosan) azóta használom, és rokoni körökben is "körbe aktiváltam". Csak egy szimpla jófejség a Domino-s ügyfelek számára a Telekomtól.

De csak sajnos június 30-ig érvényes, elviselném még utána is. :)

2017. márc. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A jófejség oka az, hogy megijesztették a dominósokat a regisztrációval, meg azokat akinek sose volt, de emiatt nem mertek venni, és kellett valami csalogató, valamint az, hogy a konkurencia is lement az árakkal, ezért nem akarják hogy elpártoljon az a maradék feltöltős.
2017. márc. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nincs hátránya. Ez van, ha valódi verseny van egy piacon.
2017. márc. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Alex Fly ***** válasza:
Jön a DIGI. És ha jobb konstrukciói lesznek, akkor a Telekomnak is lépnie kell valamit, hogy megtarthassa az ügyfeleit. És Európa egyik legdrágább mobilszolgáltatásánk árából ennyit minden további nélkül csökkenthet.
2017. márc. 16. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!