Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 5 kaphat még ios 11-et?

Iphone 5 kaphat még ios 11-et?

Figyelt kérdés
Elég régi teló,de,ahogyan észre vettem az ios 8 frissítés óta nem lassult semmit,nem tudom hány évre tervezik ezeket a telókat,de ebben még bőven van tartalék,szerintem.Vajon kaphat még ios 11-et.A válaszokat köszönöm.

2017. márc. 16. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
73%

Nem. A legfrissebb iOS-t már a 4/4S sem támogatja, ahogy a következőt az 5/5S/5C sem fogja. [link]

Minden a jelenleg támogatott, legrégebbi szériát vonja meg az új iOS-től az Apple.

Különben is 2012-es telefon. Olyan mint iOS 11, legközelebb 2017. Q4 ben jelenik meg. Az az 5 év nagyon sok a technikai fejlődésben. Az 5-ös széria hardvere már nem lesz képes támogatni a nagyobb teljesítmény igényű operációs rendszert.

2017. márc. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nem is csak azért, hanem mert az iOS 11-el fog átállni az Apple teljesen 64 bitesre, így gondolom már csak azok a telefonok lesznek támogatottak, amikben 64 bites a proci. mondták is, hogy 1-200ezer alkalmazás is használhatatlan lesz iOS 11-en, amikből idáig a fejlesztők nem készítettek fel 64 bitre.
2017. márc. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Részben igaza van az #1-nek!

Az 5 és az 5C valóban már nem fogja megkapni az IOS 11et, DE! az 5S mindenképp, mivel az volt az első telefonja az Apple-nek ami már 64 bites porcival volt ellátva, és emiatt sokkal időtállob és erősebb teljesítménnyel bír mit az elődök.

2017. márc. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!