Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha kaptam egy üzenetet hogy...

Ha kaptam egy üzenetet hogy szállítás alatt akkor most hogy lesz valakivel fordult már elő a telekomnál?

Figyelt kérdés
Rendeltem a telekomtól egy telefont és ma kaptam egy üzenetet a freemailen hogy szállítás alatt van.De nem hívtak a szerződéssel és semmivel se kapcsolatba hogy most lesz mobilelőleg vagy nem vagy és semmit sem mondtak a szerződéssel kapcsolatba de 20-n érkezik a telefon úgy írták.Volt valakinek hasonló ? Tapasztalatok? Megérdeklődtem a 1430-as számon és azt mondta a gép nem mutatott előleget és hogy szállítás alatt van most akkor ezzel így mi lesz? Valakinek időben érkezett ? Akkor kaptátok amikor megírták? (GLS futár)

2017. márc. 17. 21:08
 1/2 A kérdező kommentje:
Jajj és még annyit hogy rákerestem a GLS futárszolgálat oldalán és ott azt írták hogy már megérkezett a HUB-ba
2017. márc. 17. 21:47
 2/2 A kérdező kommentje:
Megérkezett ma az áru ha bárki a későbbiekben olvasná és nem volt se mobilelőleg semmi 0-ft volt az átvétel.
2017. márc. 20. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!