Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefon legyen?

Milyen telefon legyen?

Figyelt kérdés

A mostani telefonom hamarosan felfogja dobni a pacskert.Ès azt szeretnèm kèrdezni hogy milyen telefon legyen helyette?

Ár:40.000Ft de ha pl. 45.000Ft az se gond.

Zene hallgatás,fènykèp/videò nèzès/kèszìtès,közepes játèkok futtatása.

Kèrlek titeket hogy ne:Xiaomi,Dodgee legyen köszönöm.



2017. márc. 18. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%

"Kèrlek titeket hogy ne:Xiaomi,Dodgee legyen köszönöm."

Magyar mentalitás látszik hogy amit nem ismersz az már egyből szar.Bírom a hozzád hasonlókat akik nincsenek azzal tisztában hogy egy okostelefon használati tárgy,ja de milyen jól is lehet vele villogni amikor ott világit az alma a hátúján...

Vegyél valami olcsó Samu-t vagy LG-t amit majd 1 hét múlva idegedbe volt földhöz vágni és sok sikert hozzá!

2017. márc. 18. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
54%

[link]

Ha esetleg áfát is kellene fizetni , akkor se lenne több mint 45 rugó.

2017. márc. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem azt mondtam hogy szar csak annyit hogy ne az legyen?Ki mondta hogy szar?Ėn biztos nem.Mivan ha a telefon desing nem tetszik?Tudom akkor ott a tok.De akkor is megvan mindenkinek a maga subjektív vėlemėnye.Ės nem vagyok iphone fan egyenesen utálom.
2017. márc. 18. 10:35
 4/11 A kérdező kommentje:
Az első mondat vėgėn a kėrdőjel vėletlen volt.
2017. márc. 18. 10:36
 5/11 meszike91 ***** válasza:
77%
Pedig egy xiaomi-val járnál a legjobban.
2017. márc. 18. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
50ezer a Vernee Mars, de én a Xiaomi Redmi 4A Pro-t ajánlom, jelenleg nem kapható jobb nála ennyi pénzért
2017. márc. 18. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

"Nem azt mondtam hogy szar csak annyit hogy ne az legyen" - ha egyáltalán lett volna valaha ilyen a kezedben, akkor tudnád milyen jó, és nem kérnéd, hogy ne ilyen legyen, tehát mégiscsak sz#rnak tartod, vagy csak egyszerűen h#lyegyerek módjára villogni akarsz egy mindenki által ismert márka logójával, de nekem aztán tökmindegy, csak rávilágítottam a saját ellentmondásod lényegére!

Ha esetleg 50 ezer belefér, a Vernee Mars csúcsszuper, ha viszont tényleg csak 45 a plafon, akkor Vernee Thor, Huawei Y6 II Compact, LG X Screen, vagy Xiaomi Redmi 4A, ezek a legjobbak!

2017. márc. 19. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Villogni nem akarok.Akkor már rég iphone-ot könyörögtem volna anyucinál.Azért mondtam hogy kb.45.000Ft mivel saját keresetemből szeretnék telefont vásárolni,mivel még komolyabb munkát nem vállalhatok ezért most elég szűkös.És nem azért cserélem le mert nem csúcs kategóriás mivel 3 óra alatt le merül nem használat mellet és kb.fél óránként újra indul (mondhatnád hogy akkor új aksit bele de ez a 3. ami benne van).Szarnak nem tartom csak én nem bízok az úgymond "hirtelen berobbant" márkáknak.Lehet csak én vagyok ilyen ez van.De köszi a tippeket.Vagy az LG X Screen K500 vagy a vernee Mars lessz.
2017. márc. 19. 19:33
 9/11 anonim ***** válasza:
78%

A Vernee egy elég megbízhatatlan márka,belet nézni az MA topikokba,alapvető problémájuk van.Nem nőttek még fel a feladatara.

A Snapdragon 410 egy vicc.

Konkrétan egy ezer éves alsókategóriás SoC aminél az MTK megoldásai is sokkal jobbak,tudom hisz itt van a közelben egy MT6580 és egy S410 is,az MT6580 a fogyasztásban és a teljesítményben is köröket ver az S410-re amit egy böngészés is képes megakasztani.

Xiaomi Redmi 4A meg teljesen jó.

SoC ezerszer erősebb,több a RAM és brutális üzemidőre képes,anyaghasználata is prémium.A top 5 gyártó között is ott van,a támogatása is rendben van.

Mi kell még?

Van itthon hazai képviselete is.

2017. márc. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Hirtelen berobbantnak nem nevezném,6 éve Kína egyik legjelentősebb elektronikai cikk gyártója ami több termékben is ár/érték bajnok.(Piston díjnyertes volt,a Mi Band II az egyik legjobb aktivitásmérő a piacon)
2017. márc. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!