Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Sokan miért kihangosítva...

Sokan miért kihangosítva telefonálnak még az utcán is?

Figyelt kérdés
Nem zavaró, hogy mindenki hallja és mèg hülyének is nézi őket?
2017. márc. 18. 09:16
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem nem tudják hogy hülyének nézed őket. Legközelebb ha ilyet látsz, akkor j oda nyugodtan és közöld a véleményed. ennyit megkíván az illem.
2017. márc. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Alex Fly ***** válasza:
81%
A telefonálásnak is megvan a kultúrája és etikettje. Az utóbbi időben rengetegen jutottak telefonhoz, akik ezt nem ismerik. Ők természetesen nem eszerint használják.
2017. márc. 18. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%

*akkor j oda

akkor menj oda

2017. márc. 18. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Fatal_3rror_ ***** válasza:
88%

Én volt hogy rászóltam a mellettem ülőre, hogy halkabban telefonáljon már, mert nem tudok tőle telefonálni :D


Én mondjuk alapból visszavett hangerővel beszélek telefonba, csak sokan nem értik meg, hogy attól hogy ők nem hallják a másikat, a másik még hallja őket és nem kell ordítani mint a veszett :D


Amúgy szerintem is illene valami telefonálási szabályzatot tanítani az embereknek, mit illik, mit nem, mert sokszor, az esetek többségében én sem tartom be ezeket.

2017. márc. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
89%

Engem nem zavar.

Úgy fogom fel, mint ha bekapcsoltam volna a rádiószínházat a Kossuthon. :D

2017. márc. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
71%
Vagy a Szabó családot hallgatnám :D
2017. márc. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Trevor. ***** válasza:
78%
Általában nem hallom a többi embert az utcán, mert zenét hallgatok fülhallgatóval. Mondjuk zajos utcán előfordul, hogy úgysem hallja az ember telefonálás közben a másikat, hogy az egyik fülét befogja. De a kihangosítás akkor sem megoldás. Tessék headsetet használni. Igaz, kicsit hülyén néz ki az is, hogy valaki a levegőbe beszél, de legalább nem halljuk a másik felet.
2017. márc. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!