Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogyan lehetséges és hogyan...

Hogyan lehetséges és hogyan lehetne a már régen törölt képeket akár visszahozni? A többi lent.

Figyelt kérdés
Tehát adott volt számomra 4 éve az első okos telefonom, egy Sony Xperia Tipo. Jól elvoltam vele, amig nem tartattom egy kicsit(nagyon) lassúnak és korszerűtlennek. Ezért vettem egy másikat(lényegtelen,hogy milyet). De a Tipo-t se dobtam ki. Egyszer mikor szervizbe volt a másik, a Tipot használtam. Csináltam egy képet, és számomra meglepetésként ért az,hogy a kép helyett egy olyan kép fogadott a galériában,amit már 2-3 éve véglegesen töröltem! Rázummoltam és akkor "átváltozott" az akkor 1 percen belül készűlt képre, majd kizummoltam és ismét a 2-3 éves lett. Ez a készült képek 1/5-e ilyen volt. Mostmár ez az arány lecsökkent.

2017. márc. 18. 10:11
 1/1 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

A rendszer a fotókról szokott készíteni "thumbnail" azaz miniatűr, kis felbontású képeket. Előnézethez ezeket tölti be, mert így sokkal kevesebb információt kell egyszerre a memóriában tárolni.


Ilyen formában a törölt képeket visszahozni már nem tudod, viszont gépről csatlakozva a galériában, külön mappában meg szoktak lenni ezek a kis felbontású thumbnail fotók.

2017. márc. 18. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!