Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi baja lehet a telefonomnak?...

Séllei lászló kérdése:

Mi baja lehet a telefonomnak? (többi lent)

Figyelt kérdés

Egy iPhone 4S-ről lenne szó, elejtettem, betört a kijelző és ilyen fura csíkok lettek a kijelzőjén ( [link] ehhez hasonló.

Aztán egy ismerős mondta, hogy a Power + Home kombinációval indítsam újra, és azóta semmit nem csinál. töltést sem érzékel, Be sem kapcsol (ha a mute switchet elhúzom bekapcsolt állapotban, akkor rezegnie kéne, de nem rezeg), iTunes sem ismeri fel..

Szerintetek mi baja lett? És kb mennyibe kerülne a szerviz?

Válaszokat előre is köszönöm.


2017. márc. 18. 11:33
 1/3 patabee ***** válasza:
helló, az lcd is és az alap lap is megsérült, ha nincs rajta gari akkor nem fogja megérni a megcsináltatása, mert kb amennyiért megcsinálnák a szervizesek, abból vehetsz magadnak egy ugyan ilyen telót :)
2017. márc. 18. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm! :) Én is erre gondoltam, de nem voltam benne biztos.
2017. márc. 18. 12:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos annak már kapa. Esetleg ha nem nagyon akarsz új telót akkor vidd be valami telefonos boltba hátha van nekik használt alkatrész.


Mondjuk ma már egész jó áron lehet kapni jó telókat :)

2017. márc. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!