Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Elfelejtettem a képernyő...

Elfelejtettem a képernyő záramat! Lumia 435?

Figyelt kérdés
kérlek segitsetek. sürgős!!!!!!!

2017. márc. 18. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt jelentkezz be, kiválasztod a telefonod

eszköt nyomon követése - zárolás - ott megadsz egy hatjegyű kódot és azzal feltudod oldani.

2017. márc. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm... *-*
2017. márc. 18. 17:50
 3/7 A kérdező kommentje:
de a microsoft fiókomnak nem tudom se az e-mail se a jelszomat.. elővettem egy regi telom..
2017. márc. 19. 13:21
 4/7 anonim ***** válasza:

nem jegyezte meg a gép sem? Mert akkor sokat nem tudsz vele csinálni, max újratelepítés.

Akkor minden adatod elveszik, de újra használható lesz a teló.

1)Kapcsold ki a telót

2)A bekapcsoló és a hang le gombot tartsd lenyomva

3)Mikor vibrál egyet a teló, engedd el a bekapcs gombot, de a hangerő le gombot tartsd lenyomva

4)Pár mp után egy felkiáltójelet kell látnod, ekkor elengedheted a gombot és beírhatod a reset kódot


A reset kód pedig:

1) hang fel

2) hang le

3) bekapcsoló gomb

4) hang le


Így egymás után. Ha elrontod, akkor vedd ki az akksit és kezd az elejéről.

Nem teszteltem, szóval nem tudom működik-e, de egy próbát megér.

Persze a teló aktiválásához kell majd egy MS fiók, uh ha ennek nem tudod a jelszavát/emailt akkor készíts egy újat.

2017. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

találtam egy videót is:

[link]

2017. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Megjelent a kijelzőn 2 fogas kerék... Gondolom ez azt jelenti hogy fojamatban van az ujratelepités vagy valami hasonló... köszönöm sokat segitettel...
2017. márc. 19. 17:32
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, elvileg azt. Nincs mit. (és bízok benne természetesen, hogy nem egy tolvajnak segítettem :D )
2017. márc. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!