Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vissza lehet hozni valahogy?...

Vissza lehet hozni valahogy? Az utoljára készített két fotó eltűnt a mobilomról.

Figyelt kérdés
Teljesen magától, én nem nyomtam semmit. Amikor megnyitottam a képeket, akkor ott voltak még az elején, aztán elmentem jobbra, hogy időrendben nézzem meg a mai kb. 50 fotómat, és mire visszaértem a bal végére, már eltűntek.
2017. márc. 19. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

há' ha nincs ott akkor bukta.

Esetleg lehet feltöltötte a felhőbe, de azt is látnod kellene.

2017. márc. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mostanában már nem először csinálja ezt. Pedig még csak most februárban múlt két éves a készülék.
2017. márc. 19. 17:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Vissza lehet nézni. Informatikusok értenek hozzá, tapasztalat. Egy barátnőm telefonjával készítettünk fotókat, amiket letörölt. Unokatestvérem infós, és valami segítségével visszakaptam a képeket. Ha nagyon kell az adott kép, ilyen úton visszakaphatod, ne haragudj, de nem tudom a program/egyéb nevét, mert nem értek hozzá:D

Sok sikert!

2017. márc. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!