Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha frissiteni akkarok főzőtt...

Ha frissiteni akkarok főzőtt room formájában android 6. 0 ra galaxy S4 LTE re akkor ilyenkor hogy állitsan a telefonomat recovery módban és mentést csináli ha hiba csuszna a telepitésben akkor vissza áljon android 5. 0 ra a rendszer?

Figyelt kérdés
2017. márc. 19. 19:16
 1/7 |Orfeusz| ***** válasza:
100%
Mindenképp érdemes backupot csinálni.
2017. márc. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, érdemes lementeni a rendszert a TWRP recoveryvel
2017. márc. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A recovery mód az az mikor a hangerő felső gombot meg a home gombot kell egyszere benyomnom és beadja a lehetőségeket ? Ha az a recovery mód ugye akkor angolul van ott minden de hogy kell mentést csinálni hogy megmaradjon a 5.0 andrid ?
2017. márc. 19. 19:31
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Neki se fogj.
2017. márc. 19. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire nem értesz hozzá akkor neki ne állj! Először olvass utána, a google segíteni fog. És ha már megértetted a leírtakat akkor neki állhatsz!
2017. márc. 19. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Találtam sok olyan külföldi oldalt ahol levan írva minden a google forditó meg ellég hülyén fordicsa le a a angolt magyara és rendes magyar oldalt nem találtam még youtubon is csak angol video bemutató van hogy hogy kell mindent megcsinálni.

De nagyából képbe vagyok lekel tölteni a 6.0 room ot ami ilyen 200 mega körül van meg kűlőn még egy google apps is lekel tölteni amibe a google alkalmazások vannak.

És ezt a két l zip mappát kell a sd kártyára tölteni és ugy telepiteni ami még egyszerű lenne de hogyan kell biztonsági mentést csinálni nekem ez a kérdésem igazából , ha felis menne a room és valami nem műkődne jól akkor vissza tugyam a lilopopot rakni ?

Régeben még mikor galaxy ace volt akkor még ez a odin is megildás volt ami könnyebb volt főzőtt roomot feisiteni a telefont a számitógépre kellet csatlakottatni de a 4es android otta már ez mért nincs ha főzőtt roomal akkarok frisiteni?

Gsm boltok neg ulyenel nem foglalkoznak pedig ők aztán megtudnák csinálni simám.

Budapeaten van olyan telefonos bolt akik telepitenek főzőtt roomot is ? Ha igen hol találok ilyen telefonost ? De aki már jártas az ilyenekben vagy akinek van S4 e és már frissitet főzőtt roomal az segítsen vagy egy magyar oldalt is megkőszőnnék ahol levan minden léppésről léppésre írva.

2017. márc. 20. 11:35
 7/7 anonim ***** válasza:

"Találtam sok olyan külföldi oldalt ahol levan írva minden a google forditó meg ellég hülyén fordicsa le a a angolt magyara és rendes magyar oldalt nem találtam még youtubon is csak angol video bemutató van hogy hogy kell mindent megcsinálni."


Az rendben van, hogy "nem tudod" az angolt (ami egyébként a mai világban.. háát..), de hogy te a magyart sem "tudod", az már hót ziher.

Tudod nem vagyok az a tipikus oltogatós, beszólogatós típus, de az ilyen buta, saját anyanyelvét nem tisztelő ember miért él?

2017. márc. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!