Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek mi a véleményetek az...

Nektek mi a véleményetek az emagrol?

Figyelt kérdés
Találtam egy laptopot ami 300ezerről 200ezerre le van akciózva. Ez egx újra csomagolt termék és érdekelne hogy vásároltatok e már így és ha igen mi a vêleményetek rola? A temékre az emag vállal garanciát.
2017. márc. 20. 17:17
 1/4 Zzzoli ***** válasza:
Nem buknak ők ígysem rajta, egyik vállalkozás sem buta. Újracsomagolt, tehát nem a te ujjlenyomatod lesz rajta az első, valaki visszavitte mert nem jött be neki valami rajta, vagy egyszerűen csak nem volt jó és visszakérte az árát, majd az Emag megjavíttatta. Ha szerencséd van akkor csak annyi van hogy az előz tulaj kettőt kapott belőle szülinapjáram vagy nem tetszett neki a színe. Ha nincs szerencséd a szerviz belegányolt. Ezt így nem tudni.
2017. márc. 20. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Zsákbamacska, de figyelj oda hogy nehogy nemzetkozi bellentyuetes legyen, mert Emagon sokan ebbe futnak bele
2017. márc. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
És ha a szerviz belegányolt ezt mi alapján tudom meg?
2017. márc. 20. 19:33
 4/4 anonim ***** válasza:
Ezt sehogy nem tudod meg. Elméletileg működésbeli problémái nem lehetnek, ha szervízelés alatt volt, mert ilyenkor teljesen jól működő állapotban kell újracsomagolni. Ámde ismerjük a szervízelés szokásait, szóval ki tudja, én biztosan nem veszek sosem ilyet, mert lutri az egész..
2017. márc. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!