Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha az Emagrol rendelek telefon...

Ha az Emagrol rendelek telefont akkor kuldenek tartozekot a telefonhoz?

Figyelt kérdés
Vagy csak magat a telefont kuldik?

2016. szept. 8. 17:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
doboz, tartozekok, minden. Olyan mintha bemennel a boltba es kerned a dobozt a pultostol.
2016. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A leirásban szerepelni kell hogy mi tartozik hozzá.
2016. szept. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, mert az Emag nemcsak hogy nagyon megbízható, de jólismert cég, nem olyan szuperolcsó gagyi webshop, nem kockáztatná ilyen fukar módszerekkel a hírnevét, de amúgy minden webshop oldalán részletesen le van írva az is, hogy mit adnak a telefonhoz!
2016. szept. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2016. szept. 9. 23:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Kerűljétek ezeket a "Garázsboltokat" ne szórjátok el feleslegesen a vélhetően nehezen meg keresett pénzeteket....Mielőtt az Emag-tól rendelnétek bármit is, olvassatok utánna az Emag károsúltak történeteinek, mert ezek pontosan azért vannak, hogy ti már ne essetek bele ugyan ezekbe a hibákba, és ne tudjanak benneteket is meg károsítani...
2016. okt. 5. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én már sok terméket rendeltem az emagról. Két esetben volt gondom a termékkel. Egyik esetben egy beszállító cége küldött más terméket de azt sikerült becserélni. Utoljára egy hibás terméket küldtek. Black friday alkalmából rendeltem és vagy három hétre érkezett. Jeleztem, hogy cseréljék ki. Több mint három hétig nem is válaszoltak, utána írták egy e-mailt, hogy vegyem fel velük a kapcsolatot. Nem sikerült becserélnem és így hibásan használom ahogy tudom. Próbáltam a termékhez leírást küldeni, hogy hibás. Visszautasították a hozzászólásomat. Próbáltam kérdést feltenni egy másik termékkel kapcsolatban. Ahhoz is várni kell hogy engedélyezzék a kérdés megjelenését. Legutóbbi kérdésemet egy hete írtam. Eddig több százezer forintot vásároltam náluk de azt hiszem többet nem rendelek náluk. Ha te mégis rendelsz akkor nagyon alaposan olvasd el a csomag tartalmát. Én is most akarok telefont venni de most máshonnan rendelek.
2017. jan. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!