Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Működik-e a Londonban vásárolt...

Bulding kérdése:

Működik-e a Londonban vásárolt készülékem itthon?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Pár napja lett vásárolva egy iPhone 7-es készülék Londonban a Vodafone-nál, részletre.

Azt szeretném kérdezni, van-e rá lehetőség, hogy én ezt a telefont Magyarországon használjam?

Lehet-e függetleníteni, vagy az itthoni Vodafone-nál használni?

Vagy milyen lehetőség van rá?

Válaszotokat előre is köszönöm!



2017. márc. 20. 17:37
 1/9 anonim ***** válasza:

Átmenetileg használnád itthon? Mert szerintem roamingba még lehet olcsóbban jössz ki, mintha itthoni kártyát raknál bele..

Egyébként tuti nem fogja neked a voda függetleníteni amíg le nem jár a részlet, ha meg sufniba viszed bukod a garit nagy eséllyel.

Egyébként itthoni vodafone-os simet tudtommal nem fog elfogadni.

2017. márc. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nem fogja elfogadni.


Tudtommal a hűség ideje alatt is függetlenítenek a szolgáltatók, csak még drágább, mint hűség lejárta után.

Itt Magyarországon ha jól tudom akkor a Voda függetlenít a legolcsóbban. Pontos árat nem tudok mondani, érdeklődj az ingyenes ügyfélszolgálatuknál: [link]


Egyébként GSM-ben is "tudnak" függetleníteni, csak az jogilag a törvénybe ütközik, ilyen drága készüléknél meg főleg nem ajánlott.

2017. márc. 20. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ja és online chat is van, akár ott is eltudod intézni, ha neked úgy kényelmesebb.
2017. márc. 20. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Végül engem is annyira furdalt a kíváncsiság, hogy letárgyaltam az online chaten. Ingyenes a függetlenítés UK-ban, ami azért elég jófejség.

[link]

2017. márc. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek!

Már csak imádkozom, hogy úgy is függetlenítsék hogy részletre vásároltam! :)

2017. márc. 20. 18:57
 6/9 anonim ***** válasza:
Természetesen fogják, a részleteket nyilván ugyanúgy kell fizetned, mert ha nem teszed letiltják a készüléket is.
2017. márc. 20. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

[link]

De sose fogom megérteni hogy minek ilyet venni.

2017. márc. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
És azt esetleg lehet tudni, hogy körülbelül mennyibe fog kerülni ez a függetlenítés?:)
2017. márc. 21. 22:10
 9/9 A kérdező kommentje:
Most néztem meg a linket, látom az árakat, köszi!
2017. márc. 21. 22:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!