Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Lehet bármi következménye...

Lehet bármi következménye annak ha hibás akkuval használom a telefonom?

Figyelt kérdés
Felvan kicsit puposodva ès 50% alatt szinte egyből kikapcsol, de akkut meg seholsem tudok hozzá beszerezni. Ezèrt arra gondoltam hogy jólesz majd gps modulnak az autoba, de akku nèlkül nem kapcsol be.

2017. márc. 21. 08:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Lehet:


[link]

2017. márc. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor mitcsináljak hogy akku nèlkül is menjen?
2017. márc. 21. 09:49
 3/11 Wadmalac ***** válasza:

Jobb, ha veszel hozzá egy újat.

Nehezen tudom elképzelni, hogy égen-földön ne lehessen kapni hozzá.

Milyen típus?

2017. márc. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A telefon wink world. Az akkura az van írva hogy: GB/T18257 2000 Az emagtól vettük de ők nemhajlandóak mèg pènzèrt se ( ha a szállítást is fizetnènk ) küldeni másikat mert megsèrült az egyis simfoglalat èrintkezője.
2017. márc. 21. 11:59
 5/11 Wadmalac ***** válasza:

A Samsungnak van GB/T18287 kódú akkuja, megnézhetnéd, hátha be lehet mókolni.

A kódból ítélve gyanús, hogy vagy közös származásúak, vagy legalábbis koppintották a típust kóddal együtt.


Amúgy szerintem ha az akku helyére be lenne forrasztva egy megfelelő méretű kondi, mondjuk egy 20 voltos 100 mikrofarádos, az már elhiteti a telóval, hogy van benne akku.

Persze ezzel is csak folyamatos külső tápról működne.

2017. márc. 21. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Wadmalac ***** válasza:
Azért hozzátenném, kéne egy fojtó ellenállás a kondi elé, hogy ne füstöljön el a töltőelektronika.
2017. márc. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ahoz nem èrtek, azzal inkább nem babrálok, amit írtál másik aksit az nemjó mert azon 4 èrintkező van, az enyèmen meg 3 illetve azon legszèlen vannak az enyèmen meg majdnem közèpen vannak az èrintkezők. :(
2017. márc. 21. 13:17
 8/11 Wadmalac ***** válasza:
Hát, az baj, mert úgy néz ki, csak úgy jutsz akkuhoz, ha veszel egy komplett használt tabot.
2017. márc. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az ebay-en vagy az alin megkell nézni hátha lehet kapni.
2018. ápr. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Tessék már találtam is.

[link]

2018. ápr. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!