Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért lehetne eladni egy...

Cookiemonster12 kérdése:

Mennyiért lehetne eladni egy iphone 5s-t?

Figyelt kérdés
Sziasztok!El szeretném adni a használt iphone 5s-met.A készülék karcmentes elöl üvegfólia hátul pedig tok védi a megvásárlása óta.Az akkumlátor is hibátlan a készüléknek hibája nincs.Minden kiegészítője működik!Nézegettem oldalakat ahol felvásárolják de én szerintem 49.000ft-nél többet ér főleg,hogy még garanciás is.Amúgy a telefon 8 hónapos+4 hónap garival adnám el.Nem most szeretném eladni kb.1 hónap múlva csak kiváncsi vagyok,hogy ha eladom akkor magánszemélynek adjam el vagy olyan cégnek akik felvásárolják!Előre is köszönöm a válaszokat!:)(A felvásárlási árát a Rendo nevű oldalon néztem)

2017. márc. 21. 19:18
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és kártyafüggetlen!
2017. márc. 21. 19:20
 2/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nyugodtan már most hirdesd meg. Ajánld az általad gondolt áron. Néhány napon belül kiderül...Így már jobban tudsz dönteni mi legyen A "saját" eladás az érdeklődők miatt miatt strapás lehet...
2017. márc. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

azt nem írtad, hogy mekkora tárhelye van, de nagyjából reális ez az 50-60 közötti ár(hardveraprón érdemes szétnézni, ott is ekörül árulják őket). hiába van rá garancia, ha ilyen kevés, tehát ez nem igazán ad hozzá az értékéhez. ha az ember akar venni mondjuk egy újnak hirdetett telefont, akkor érdekli, hogy érvényes-e hozzá a garancia, mert azért mégis csak legalább 1 évről van szó, meg hát van, amilyen telefonhoz 2 év is jár.


persze, ahogy az előttem szóló írja, meghirdetheted drágábban is, de vagy nem fog senki érdeklődni, vagy valaki egyből egy ilyen árat ajánl érte, ami szerinted kevés, és így ha mégis eladod neki, olyan érzésed lesz, hogy buktál rajta egy csomót.


én például pár éve az 5S-emet egy GSM boltba adtam el, és nagyon meglepődtem az áron, mert annyit ajánlottak érte, amennyi nekem a legvégső ár lett volna(talán ilyen 5ezer Ft-tal kevesebb a meghirdetett ártól). ekkor már 1 hónapja árultam, egyébként nem volt makulátlan, szóval gondolkodás nélkül beadtam nekik.

2017. márc. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A telefon 16gb-s.Köszönöm a válaszaitokat:)
2017. márc. 21. 20:06
 5/6 Trevor. ***** válasza:
3 és fél éve jelent meg a telefon, nem tudni meddig kapja meg a legfrisebb iOS-t, hiába van szép állapotban, az akksija pl. már nem olyan, mint egy újnak. Mellesleg ma 16GB felhőszolgáltatások nélkül nem sokra elég. Mindenesetre a név az alma logóval úgyis eladja, 50K-t meg biztosan kapsz érte.
2017. márc. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Alex Fly ***** válasza:
Annyiért tudod eladni, amennyit adnak érte. Ez az összeg nem mindig egyezik meg azzal, amit te szeretnél kapni, hanem azzal, mennyit ér meg a vevőnek. Neked ez a telefon egy kitűnő állapotban megőrzött, újszerű készülék, másnak csak egy a sok használtan árult mobil közül.
2017. márc. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!