Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung Galaxy NOTE EDGE...

Samsung Galaxy NOTE EDGE (N915FY) Valaki ROOT-olt már ilyen telcsit? Ha igen, és sikerült neki, megosztaná velem a tapasztalatait? Ha tudtok Pesten telcsis szervizt, ahol vállalják, elkérném a címét!

Figyelt kérdés

#Samsung #root #EDGE #Galaxy #N915 #N915FY
2017. márc. 21. 23:53
 1/2 clubmonaco válasza:

Heló

Volt olyan telóm. Figyelj mert érdekes lesz amit írok róla.Tehát kezdem aztán hogy a külsős programokat egyszerűen nem tudtam telepítem.Engedélyezve volt minden stb. Aztán rootoltattam s semmi változás (meg is bántam).Aztán egy fülest kaptam s ezt az infót árulni is lehetne:),mégpedig az hogy újraindítod s amikor bejönnek a progis (mint a windows gép belapcsolásnál),na akkor nyomsz arra a profira amit telepíteni akarsz s úgy felnyomja.S így tudtam én is anno telepíteni amit akartam.Aztán valamelyik frissítés megoldotta s ment rendesen telepítés.E csavar után jött a másik.Volt mikor nem ébresztett (hangot nem adott),s nagyon merült az akksi.A 0 % az 50%-nál nekem már lemerült.Új ajkainál is ezt csinálta.Eladtam telefonos üzletnek:).Hamár ők is húzzák le az embereket,nem?..Most s7 edge-m van.Tökéletes minden szempontból!Az s8+ érdekelné de tartok tőle az üzemídő miatt.Mégegyszer nem játszom el hogy egy teló ne tudjunk kibírni legalább egy teljes napot.Az s8+ sem bír ki,és még 280000ft-ért sem..Talán a note8..Bár akkor sem lesz nagy különbség az s7 edge közt..Ki akar tölteni egy nap nem tudom hányszor egy telót?Hát én mégegyszer nem..

2017. ápr. 30. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi, de nem ez volt a kérdés!

Azert köszi!

2017. máj. 9. 14:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!