Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Samsung S7 Edge,7. 0 android....

Lisense kérdése:

Samsung S7 Edge,7. 0 android. Befagyott, és újraakart indulni de a samsung feliratnál befagyott. Most fekete képrenyő és nem reagál semmire, resetre se és a töltőre se. Várjam meg amíg lemerül?

Figyelt kérdés
(20% on volt a telefon amikor befagyott)

2017. márc. 17. 12:53
 1/7 patabee ***** válasza:

ha letudod venni a hátlapját, akkor próbáld meg lepattintani a hátlapját, és akkor előtted lesz az alaplapja amire szalagkábellel rá van kötve az akkumulátor, azt a szalagkábelt kihúzod, aztán ugyan úgy vissza bedugod, és megpróbálod bekapcsolni, általában ez segíteni szokott!

de ha garanciás, akkor inkább vidd szervízbe, mert ha úgy szeded szét hogy még garis, akkor tuti száz %-ék hogy ugrik a gari :)

( ugyan ezzel a telefonnal ez a javítás nekem sikerült)

2017. márc. 17. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha frissítésnél fagyott le (a kulcsszavaidból gondolom), akkor valami balul sült el, és az bizony kuka.

S6-nál nekem egyszer sikerült elérni, hogy addig tenyereltem a kikapcsológombra, míg magához nem tért, de mivel neked töltőre meg resetre sem reagál, így valószínűleg valami nagyon kisült benn.

Szerviz lesz a dologból. Párom tablettel járt így, konkrétan az egész belsejét cserélni kellett végül - először gyorsan megjavították, (gyári boot resetre az reagált, de se töltőre, se bekapcsolásra), de mikor visszakaptuk, kapásból frissíteni akarta magát, és ugyanez történt. Két hónapig jártunk a szervizbe, mire végül jó lett.

Nekünk akkor azt mondták, hogy az andorid néha hajlamos rá, hogy nem tökéletesen adja ki a frissítéseket, és valamit nem tudott megfelelően letölteni a rendszer - viszont mivel már elkezdte a frissítést, tulajdonképpen kinyírta magát így félkészen. Az ügyintéző ott azt javasolta, hogy ne hagyjuk automatán frissíteni, ha feldob, hogy szeretne valamit, akkor várjunk még vele, amíg nem hisztizik nagyon, és akkor kisebb az esély ilyenre.

Azóta nem volt gond, bár nyilván lehet csak szerencse.

2017. márc. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 patabee ***** válasza:

első kommentelő.

frissítés közben történt a fagyás amúgy? mert így ez megint más tészta lesz...

és sajnos akkor egyet kell értenem, a második kommentelővel..

2017. márc. 17. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legelsőnek frissítés közbe fagyott le és utána egy hétig teljesen jó volt most messenger közbe csak úgy újraindult és most ez van, nem reagál semmire
2017. márc. 17. 13:20
 5/7 patabee ***** válasza:

rendszer frissítés közben?

garanciás még?

2017. márc. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Igen, amikor tettem fel rá a 7.0-át többször is lefagyott akkor úgy lett jó h lemerült és másnap töltőre tettem és jó lett. Igen garanciás még, októberbe vettem.
2017. márc. 17. 13:22
 7/7 patabee ***** válasza:

azt akkor vidd szervizbe, ott valami nagyon nem stimmel a telóval...

érdekesség kép, amúgy ha rendszer frissítés közben fagy le, általában tégla lesz a telefon, nem tudom mit művel a telód, de valami para van vele ez már biztos..

ne is próbálkozz vele, mert ezt úgy sem fogod tudni javítani, instabil lesz folyamatosan..

2017. márc. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!