Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S7 Edge vagy Huawei P10?

S7 Edge vagy Huawei P10?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik telefont vegyem, huawei p10-et vagy s7 edge-t?

2017. márc. 22. 12:32
 1/6 anonim ***** válasza:

Én a kettő közül a Samsung-ot venném.


Az S7 elég jól sikerült, és ha választanom kellene hogy Samsung vagy huawei akkor inkább Samsung.

2017. márc. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az s7 edge-nél amitől a legobban félek az, hogy 1 év múlva lassú lesz. Samsungokra gyakran igaz ez, nem tudom az s7-nél ez mennyire jön ez ki. P10-nél pedig szoftveresen javították ezt, a szemetet kicsit aggreszyvabban dobálja ki. Huawei-el van rossz tapasztalat?
2017. márc. 22. 17:58
 3/6 anonim ***** válasza:
48%

Lehet más más mond, de szerintem a kettő közül a Samsung komolyabb márka.


Most erre azt mondanám hogy akkor vegyél Apple-t vagy Sony-t. Az a kettő a top.


De ezek közül inkább Samsung, mostani telefonjaik nagyon jók, fejlődött sokat a Samsung.

2017. márc. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A Huawei P10 nagyon jó telefon lehet, de én is inkább az S7-et venném. Nem fog belassulni 2-3, vagy 4 évig. És mivel mostanában nem fejlődik olyan extrémgyorsan a telefonok hardvere (a 3GB RAM még jóideig elég lesz, nemhogy a 4...), mint pár éve, elképzelhető, hogy még tovább is jó lesz.
2017. márc. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 varlamov válasza:
77%
Én is e kettő között vacilálok. Mindenki isteníti a S7-et, és szinte tuti, hogy az is, de ... de az S5-el megszívtam, mert kiégett a képernyője, és sokáig kell vele szarakodni, hogy bejöjjön a kezdőkép. Szal, ez az egy visszatartó erő van.
2017. máj. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Én a P10-et vettem végül, mivel újonnan most egy árban vannak.

Fő előnyei a S7 egde-el szemben, hogy lapvetően egy modernebb telefonról beszélünk újabb processzorral, és gyorsabb RAM-mal. Kamerája lényegesen jobb, barátnőmnek S7 edge is volt, és mindig elkérte az enyémet fényképezésre ha együtt voltunk. Az 5A-es gyors töltő pedig nagyon kényelmes, S7-nek csak 2A-es. Próbálgattam őket játékokkal összehasonlítani, azt mondanám 65%-ban a P10 volt gyorsabb, de nem lényeges a sebességben a különbség. Amúgy hiába kisebb az aksija, tovább tart, mert szoftveresen jobban gazdálkodik vele. Plusz ez még pont belefér a zsebembe.


Ami az S7 edge mellett szól az nyilvánvalóan a jobb képernyő. A színei nagyon szépek és mintha az érintőképernyő reakciója is jobb lenne. Meg tetszett ez a kikapcsolt képernyős megjelenítés.


Ezeket mérlegeltem és nekem egyértelműen a P10 jött be jobban, meg az S7 edge dizájnja nekem kicsit csajosnak jött át.


Gondolkodj el, hogy egy telefonban mi neked a hangsúlyosabb.

2018. júl. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!