Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tudtok ajánlani navigációs...

Tudtok ajánlani navigációs térképet a mobilomra?

Figyelt kérdés

Mobíl telefonra letölthető navigációs térképet, alkalmazást keresek, amit az internet hozzáférés nélkül is tudok használni, akár külföldön is, és "tudjon Magyarul" beszélni, mint pl. a HERE térkép.

Sajnos elromlott a telefonom amin rajta volt a HERE térkép és most másik készüléket szándékozok vásárolni. Navigációs eszközt nem szeretnék venni , hanem telefonnal szeretném ezt megoldani.

A segítségeteket előre is köszönöm !



2017. márc. 23. 12:47
 1/8 anonim ***** válasza:
A Here miert nem jo?
2017. márc. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A Here Maps van androidos telefonokra és iPhone-okra is.
2017. márc. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 bazsixxx válasza:
Here maps legjobb
2017. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ennek nagyon örülök ha van HERE iphonra, androidra is.

Nekem most egy Nokia 520-on van a Here és a licencet is megvettem annó hozzá, hogy külföldön is használhassam internet kapcsolat nélkül úgy , hogy hang navigációja is működjön. Meg is vagyok elégedve a Here térképpel, csak !

Az a helyzet , hogy kb. 3 éve amikor a telefont vettem és kaptam hozzá a térképet,majd megvettem a licencet, hogy már nem emlékszem hogyan és miként voltak ezzel kapcsolatosan a történések , intézendő feladataim, hogy működjön az egész . Kaptam valami kódot miután befizettem az összeget és így aktiválodott a térképes rendszer?

Ha ez ígyvolt akkor ha most telefont cserélek , hogyan tudom ezt a térképemet az összes szolgáltatásával,funkciójával átrakni egy másik telefonra?

Várom a válaszaitokat!

2017. márc. 23. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
A here ingyenes...
2017. márc. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alex Fly ***** válasza:

Program izlés szerinti.

Térképet az Androidon elterjedt MapsForge, OsmAnd vagy Navitel formátumban a turistautak.hu, omp.eu, openstreetmap.hu vagy .org oldalakról le tudod tölteni hozzá.

2017. márc. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem kell érte fizetni. Az App Store-ban / Play Store-ban megkeresed és letöltöd a telefonra. Ezután be tudsz jelentkezni a "Here Maps" fiókoddal és térképeket is le tudsz tölteni, az is ingyenes.
2017. márc. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos egy vírus miatt lefagyott a telefonom (NOKIA Lumia 520) Ma elvittem egy szervizbe és állítólag csak úgy tudták helyrehozni,megcsinálni a telefonomat, hogy újra kellet telepíteni a szoftverét. De ! Mind ez azzal járt, hogy eltűntek,elvesztek a telefonon volt adatok.

Mondták a szervizben, hogy ha volt Mikrosoftos fiókom, akkor

vissza tudják állítani az "elveszett " adatokat,tel.számokat.

Igen ám ! csak, hogy én nem tudtam megmondani a Live.com fiókom belépési kódjait, ill. nem tudtam belépni a fiókba, így nem tudtak segíteni.

Most a határidőnaplómba megtaláltam a belépési jelszót,stb. azaz be tudok lépni a Live fiókomba, de nem tudom , hogy mit hol hogyan csináljam, hogy vissza álljon a régi rend a telefonomon.

Nem vagyok teljesen analfabéta a műszaki cuccokhoz,okos telefonhoz, de nem vagyok profi hozzá értő sem.

2017. márc. 23. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!