Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Valaki erről a telefonról...

Valaki erről a telefonról vélemény? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnék végre egy fullos telefont venni, kinéztem magamnak az iPhone 7 Plust, szerintetek mennyire éri meg? Megéri kidobni rá majdnem félmillió Ft-ot? Esetleg valakinek tapasztalata hogy beakadt, belassult? Mennyi ideig lesz még elfogadható sebességű? Vagy inkább várjam meg az iPhone 8-at?

2017. márc. 23. 20:30
 1/3 anonim ***** válasza:
3-4 évig biztos jó lesz, de lehet, hogy tovább. Ha van annyi pénzed, akkor megéri.
2017. márc. 23. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Jó telefon, de nem éri meg. Semmilyen telefon nem ér félmilliót. Ennyiért csúcs asztali gépet kapsz, vagy egy nagyon tisztességes notebookot komoly specifikációkkal. Míg egy telefon használhatósága sokkal korlátozottabb. Médiafogyasztásra és fényképezésre tökéletes, játékra a számítógéphez képest már nem az igazi, munkára meg szintén csak korlátokkal használható. Szóval jó ez, csak nem ér ennyit. mintha egy nagyon finom fagyihombócot kínálnék 3000ft-ért. Perszehogy jó, de még mindig csak egy fagyigombóc, ami nem ér 3000-et.

3-4 évet a középkategóriától felfele bármelyik telefon kibír jelentős belassulás nélkül, manapság ez nem nagy cucc. Csak gondoltam, megjegyzem.


Ha viszont úgy gondolod, hogy azt a rengeteg pénzt nem tudod jobb helyre befektetni, mint egy (tényleg jó, de nagyon túlárazott) telefonba, akkor hajrá.


Még lesd meg a Oneplus 3T-t. nézz meg pár sebességtesztet, meg más információkat. Sokkal olcsóbb, iszonyat gyors, kevesebb korlátozás, sokkal testreszabhatóbb, nagy tárhely, ami bővíthető is, 6GB memória (ami feleslegesen sok. de be kell vallani, sok notebook becsületére válna), iszonyatosan erős CPU

2017. márc. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nekem a sima 7 van, a plus az túl nagy. Napjainkban, hogy a közösségi oldalakhoz, böngészéshez van mindenféle app a számítógépet be sem kapcsolom, ha nem játszok vagy nézek filmet mert egyszerűbb a zsebembe nyulni és kényelmesebb is. Szerintem aki nagyon sokat használja annak teljesen megéri az ára én nem bántam meg.


VISZONT, ha nem szörnyen gagyi lassu telefonod van jelenleg mindenképpen várd meg a következő telefont elvileg rendhagyó készülékkel készül az apple mivel valami féle milleniumot fognak most ünnepelni szóval rendhagyó készülék következik ami teljesen biztos, hogy sokkal jobb lesz mint ez :) ! Tehát, ha teheted várj ellenben ez a készülék is nagyon jó döntés. Esetleg a közelgő samsung s8 is érdekes lehet majd 29.én lesz a bemutatója és jónak igérkezik az is a spekulációk alapján. Vagy a már bemutatott LG G6 is nagyon jó készülék.

2017. márc. 24. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!