Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 30-35 ezer forintért melyik...

30-35 ezer forintért melyik az a telefon ami legjobban megérné? Lehet új de akár használt is.

Figyelt kérdés

2017. márc. 24. 13:22
1 2
 11/12 anonim válasza:
Igen Iphone 5, 5s vagy 5c-k érik meg a legjobban mert a legtöbb androidos telefon egy-két év múlva úgy tönkre megy, hogy teljesen használhatatlan lesz. És muszáj lesz egy újat venni. Viszont az Iphonok jól bírják mert sokkal jobb a szoftverjük is. Nekem is Iphon 5-öm van, használtan vettük januárban úgy, hogy elöttem 3 évig használták. Viszont már új aksival vettük. Azóta is tökéletesen működik! :) Üdv.: 13/L
2017. ápr. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Alex Fly ***** válasza:

@11: hát ez érdekes, ugyanis az én mobilom már régen elmúlt egy éves, és esze ágában sincs tönkremenni. Pedig nem az Apple terméke. És nem vagyok teljesen kiszolgáltatva a gyártójának. Leher, hogy 13 évesen még nem igazán érti az ember, milyen előnyökkel jár, ha egy készülék -és az operációs rendszer- nyílt, szabványos, biztonságos és nem csak önmagával kompatibilis, de vannak, akiknek ez igen sokat számít. Mint ahogyan az is, hogy egy telekommunikációs/informatikai eszközt úgy használhatom, ahogyan én szeretném és nem úgy, ahogyan azt a gyártója elképzelte.

Mellesleg az általad emlegetett 5-ös sorozatú iPhone készülékek támogatása lassan a végéhez közeledik. Ha az Apple befejezi, az user meg van lőve. Android esetén viszont nincs ilyen gond...

2017. ápr. 4. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!