Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megérné használt IPhonet...

Megérné használt IPhonet kérni karácsonyra?

Figyelt kérdés
És nem a karácsony a lényeg, normális kommenteket szeretnék.:D

2012. nov. 28. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék telefont használtan, maximum mondjuk egy jó ismerőstől. Így szerintem nem. (főleg nem az interneten)
2012. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Attól függ hogy melyik iPhone-ra gondolsz. 2G/3G/3GS/4/4S/5 ?
2012. nov. 28. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sem vennék, ráadásul a használt iphone-on sem túl olcsók, mi van, ha holnap bekrepál?
2012. nov. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Neten én se vennék, IPhone4-re gondoltam, és igen én is gondolkozok olyanokon, hogy hamar tönkre megy csak gondoltam megkérdezem hátha van valakinek tapasztalata ilyesmivel.
2012. nov. 28. 14:33
 5/7 anonim ***** válasza:

Én egyszer vettem egy használt nokiát a neten. A telefon a hirdetésnek megfelelő állapotban volt, örültem is neki, hogy hű, ennyi pénzért tök jó vétel volt, megérte, de amikor használni kezdtem, rájöttem, hogy az aksija elég gyenge.

Természetesen tisztában voltam ezzel - bár csak gondolati szinten: sejtettem, hogy gyakrabban kell majd tölteni, mint egy új telefont, de a vásárlás előtt nem nagyon foglalkoztam vele.

Vásárlás után meg rögtön rájöttem, hogy bakker, inkább vártam volna még 1-2 hónapot, spóroltam volna többet, és most egy új telefonom lenne, nem pedig egy használtba kéne aksit vennem.

2012. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem éri meg elsősorban azért mert használtan is drága és kitudja hogy bánt vele az előző tulaj és hogy lopott-e vagy nem.
2012. nov. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat. Azt hiszem más ajándék után nézek, vagy rábízom a szüleimre a dolgot.:)
2012. nov. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!