Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyiért tudnám eladni...

Mennyiért tudnám eladni feleslegessé vált okostelefonjaim?

Figyelt kérdés

Sajnos most nem állok túl fényesen anyagilag,és az évek során amilyen telefonokat használtam abból egyet sem adtam el,és most úgy döntöttem túl adok rajtuk,kérdésem az lenne,hogy mondjátok meg kb mennyiért lehet őket eladni,irreális pénzért nem akarom őket felrakni,és ehhez értő ismerősöm sincs így itt szeretnék ebben segítséget kérni.

Telefonok:

-samsung galaxy s2,megkímélt állapotban,két új akksival ,gyárilag független,(21000 az elképzelésem)

-Htc one x 32gb gyárilag független jó állapotban nagyobb htc one x+ akkuval,dobozzal minden tartozékkal (20000 az elképzelésem)

-samsung galaxy note 3 telenoros teljesen újszerű tokokkal dobozában (elképzelésem 50000 lenne)

-samsung galaxy s5 telekomos új akksival(van róla blokk),kerete kopott,de csak egy kicsit fönt(40000 ez elképzelésem)

-samsung galaxy s6 kilencezer forintos okostokkal,tökéletes állapotban,számlával új akksival,gyárilag független(80000 lenne az elképzelésem).

A válaszokat köszönöm.



2017. márc. 26. 20:29
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel egy telefon élettartama 2 év és nem csak az akku használódik el rajta így ezen árak töredékével lehet számolni.


Node kis hazánkban meglehetősen túlértékeltek a használt cuccok így lehet hogy tudsz balekot fogni. Add amennyiért gondolod hátha megveszik.

2017. márc. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!