Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P10 vagy Iphone 7?

Huawei P10 vagy Iphone 7?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most készülök új telefont venni és azt szeretném tudni hogy a két készülék közül melyiket választanátok és miért?

A válaszokat előre is köszönöm :))


2017. márc. 26. 23:05
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
Mint nem mobil szakértő az Apple telefonok sokkal jobbak mint az Android. Pl egy Iphone 7 akkor sem laggol ha full tele van a memóriája stb,gyors telefon. Viszont szerintem a Huawei olcsóbb. Továbbá nekem NEM tetszik hogy a Iphone 7ben nincs jack 3.5mm bemenet. Tehát ha jó a középfelső kategória hagyományos telefon olcsóbban akkor Huawei ha csúcs kategóriás telefont akarsz k..drágán(mellesleg szerintem nem éri meg) akkor Iphone.
2017. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Az élet fontos kérdései: milyen tamagocsit vegyek 100 ezerért.
2017. márc. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél ajfónt! A zsebtolvajnak is meg kell valamiből élnie.
2017. márc. 27. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mindkettő jó. Az akkumulátor kapacitása, jobb ár, jobb testreszabhatóság és a nagy kijelző miatt a Huaweit választanám. Eddig csak Androidos készülékeim voltak, amivel elégedett vagyok. Ha mindkettő ugyanannyiba kerülne, lehethogy az iPhonet venném, megpróbálnám, milyen hosszútávon egy IOS-es készüléket használni.


Még vétel előtt én egy kicsit várnék, ha még nem döntötted el, hogy IOS, vagy Android lesz, kivárnám a Galaxy S8-at. A P10-től biztos jobb lesz, és mivel új modell, valószinűleg az Apple jelenlegi csúcsmodelljénél is.

2017. márc. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Trevor. ***** válasza:
Én biztosan a P10-et választanám, mert többet tud az iPhone 7-nél. De mindkettő jó telefon.
2017. márc. 27. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
69%

nekem iPhone-om van és nagyon meg vagyok elégedve vele

nem vennék ezután sem másik telefont

2017. márc. 29. 04:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat végül az Iphone mellett döntöttem és nem bántam meg.:)
2017. ápr. 16. 19:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!