Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Általában ki írja a telom h...

Általában ki írja a telom h erről az iPhone hétről 11hete nem készült biztonsági mentes iCloud ban, muszály iCloud os bizt mentes v elég gépen? Meg ki lehet kapcsolni h ne írja ki mindig?

Figyelt kérdés

2017. márc. 27. 15:17
 1/5 anonim ***** válasza:
MuszáJ
2017. márc. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
jah, kapcsold ki az icloud menüpontban a biztonsági mentést...mondjuk szerintem biztonságosabb...gépet újra kell telepíteni, vagy az iTunes-t, és már ugrott is a mentésed, pont mikor szükséged lenne rá...
2017. márc. 27. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De azt írja ki h mar nincs elég hely,mert 19gb lenne a köv bizt mentes
2017. márc. 28. 10:54
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy mentsd a gépedre (és kapcsold ki az iCloud mentést), vagy vegyél plusz tárhelyet, és akkor el fog férni.
2017. márc. 29. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
így van, az más dolog, ha nem fér el, akkor tényleg döntés kérdése. nekem egyéb okok miatt muszáj volt váltanom tárhelyszolgáltatót, így minden cuccom az iCloud drive-ba ment. 200 gigásra előfizettem, 900 Ft havonta nem gáz.
2017. márc. 29. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!