Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » S. O. S.! Vírusos lehet az...

S. O. S.! Vírusos lehet az Android telefonom?

Figyelt kérdés

Nos, az a helyzet, hogy tegnap rákattintottam egy vírusos oldalra a Chrome-on keresztül (alig tudtak kilépni belőle, folyton felugráltak az ablakok, és a Google is kiírt valami üzenetet, hogy vírus van), majd azt követően rátettem az AVG-t a telefonra. Csináltam egy vizsgálatot vele, de nem talált semmiféle kártékony anyagot az eszközön. A biztonság kedvéért azért rámentem a gyári visszaállításra, viszont az a különös dolog van, hogy ha megpróbálok belépni a Chrome-on keresztül valamilyen oldalra (pl. Index Fórum, blog.hu, bármi), nem enged belépni, folyton azt írja, hibás jelszó, pedig nem hibás a jelszó, hiszen ugyanazzal a jelszóval próbáltam belépni számítógépen keresztül, és ott sikerült. Több oldalon is próbáltam számítógépen, mindegyiken beengedett, telefonon pedig nem.

Lehet valami összefüggés a belépési hiba és a vírus között, illetve hogyan tudok megbizonyosodni róla, hogy biztosan nincs semmiféle kémprogram vagy kártékony dolog a készülékemen?



2017. márc. 27. 18:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Elég lett volna a Chrome adatait töröljed és el is tűnt volna a vírussal riogató reklám.
2017. márc. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!