Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi Redmi 4A Pro jó lenne...

Xiaomi Redmi 4A Pro jó lenne nekem?

Figyelt kérdés

Első okostelefonom lenne. Könnyen kezelhető, megbízható telefon keresek, lehetőleg nem tepsi méretben. Alapvetően zenehallgatásra, telefonálásra, üzenetírásra használom a telefonomat, de egy hirtelen jött távkapcsolat miatt felmerült az igény, hogy nap közben is elérhető legyek videochaten (Skype, Google Hangouts) és Whatsappon. Nem beszélünk sokat, inkább az elérhetőségen van a hangsúly és azon, hogy legalább videón lássuk egymást.


Játékok egyáltalán nem érdekelnek, közösségi oldalakat alig használok, de ha a lehetőség adott lenne valószínűleg rápillantanék néha Facebookra és az e-mail fiókomra is. Magamat ismerve nem árt, ha hátlapi kamerája sem használhatatlan (de nyugi, nem várok el DSLR minőséget :).


A Xiaomi Redmi 4A Pro-t néztem ki, de abszolút nem értek az okostelefonokhoz, szóval segítsetek, ezekre a feladatokra jó lenne ő nekem? (Eustockról rendelném, Aliexpresszről lőnék hozzá képernyővédő fóliát és tokot.)


Anyagiak: első nekifutásra 40-45ezer Ft-ot lőttem be keretnek, de inkább rakok még hozzá 10-15ezer Ft-ot, minthogy rosszat vegyek.



2017. márc. 27. 22:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Ezekre szinte minden okostelefon jó, de ennyi pénzért ez a telefon az egyik legjobb választás. Én ajânlom, nekem is Xiaomi van csak egy kicsit drágább.
2017. márc. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%

"Xiaomi Redmi 4A Pro jó lenne nekem?"


Bárkinek jó aki nem márkabűvöletben él.

2017. márc. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen kérdező, amire használnád, pont jó lesz a Xiaomi Redmi 4A Pro.
2017. márc. 28. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!