Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy tudom beállitani az...

Hogy tudom beállitani az iphonet? Icloud kép beállitás?

Figyelt kérdés
Iphone on hogy tudom beállitani azt hogy a képeket ne a felhőbe tőltse hanem a pc-re? Lent van az icloud windowsra és szedi a képeket de azt irja a telefonom hogy bővitsek tárhelyt mert kevés hely van az icloud ban... és 128gb os belső memóriámvan és nem szivesen akarok képeket törölni tellon csak azt akarom hogy minden képet pc re töltsön auto matikusan! Mostmár pár videot meg képet se akar letölteni a pcn mert kevés a tárhely! Válaszokat előre is köszönöm! :)

2017. márc. 27. 23:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Kikapcsolod az iCloud fotó szinkronizációt, és iTunes-en keresztül csinálod manuálisan.
2017. márc. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt tudom én is de én ugy akarom hogy egyből pc re küldje ha wifin vagyok :/
2017. márc. 29. 21:14
 3/4 anonim ***** válasza:
A Mac-es iTunes és iPhone tud úgy együttműködni, hogy vezetéknélkül szinkronizáljon, nem tudom, hogy a PC-s verzióban erre van-e lehetőség, és mindkét eszköznek wifin kell-e lennie. Ezer éve nem használok már gép-gép szinkronizációt, túl macerás.
2017. márc. 30. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ azért! :) be megyek majd lehet géppel egyutt az istyle ba hátha tudnak ott valami beállitást... remélem nem nagy akadály a windows....
2017. márc. 30. 14:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!