Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol tudnék olcsó iphone 6-ot...

Hol tudnék olcsó iphone 6-ot venni?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék egy iphone-t 70.000 ft-ig.Akár lehet használt is de működjön.Segítsetek!! Hol tudnék venni?????

2017. márc. 27. 23:50
 1/7 anonim ***** válasza:

Max használtan és 16 gigásat lehet (ami nem sokra elég), de az is 80ezer.


[link]

2017. márc. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Iphone 6ot ennyiert sehol, gondolom nem egy szar 8 gigas kell.. Esetleg nezelodj az 5osok kozott.
2017. márc. 28. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Áh ötöst már nem ajánlom, lassan 5 éves model. Jövőre semmit se fog érni.
2017. márc. 28. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem értelek kérdező: iPhone 6 kell, de sajnálsz kiadni rá egy normális összeget? 70E Ft-ért nem kapsz jót. Békélj meg egy Androidos telefonnal, mert csak azt kapsz ennyiért.
2017. márc. 28. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nekem a 16 gigás is tökéletes és akár használt is lehet
2017. márc. 28. 14:45
 6/7 anonim ***** válasza:
70 ért nincs iPhone 6? Előttem levők? Ti miről beszéltek? :D Bőven van 70 ért már 6. Én ajánlok egy csoportot Facebookra: Iphone Adás-Vétel, Itt általában Normális emberek árulnak(Nem Rikkárdó BoraBoráról), normális árakon. Most is van egy pár db tényleg jó áron. Amit még ajánlok azok a GSM boltok. Itt a környéken az egyiknél 79ért van a kirakatban, és még azért jó választás egy GSM mert bolttól függően vállalnak 1-3 hónap garit.
2017. márc. 28. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Jajj...

Na jó - belinkelem ezt az oldalt, ahol a használtan eladó iPhone 6 telefonokat találod, de felelősséget nem vállalok érte:

[link]

2017. márc. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!