Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen olcsó iPad-et vegyek?...

Milyen olcsó iPad-et vegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék venni egy használt iPad-et. Néztem újat is de a jelenleg legolcsóbb új az az iPad Mini 2, ami 100 ezer forint újonnan. Ennyit nem szeretnék és nem is tudok rászánni.

Játszani abszolút nem szeretnék (arra ott a telefon, bár azon se sokat jatszok). Sorozatot illetve filmet szeretnék nézni rajta, tejesen mindegy mekkora a lényeg, hogy nagyobb mint a telefonom. Ha nincs rá már frissítés az nem gond, csak működjön a régebbivel.

Mindenképpen iPad-et szeretnék, és nem androidost, mert iPhone-om van és nagyon szeretem a rendszerét. 16 Gb szerintem elég, de nyilván ha nagyobb az sem gond.

Szóval a lényeg, hogy milyet érdemes venni használtan, ha a cél a legolcsóbb?



2017. jan. 2. 17:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Használt Mini 2, vagy ha nagyobb méret kel akkor Air, esetleg iPad 4, de ezek alá ne add, mert idegesítően lassú lesz már.


A fent felsoroltak még jól használhatók a legújabb rendszerrel is, főleg az Air és a Mini 2.

2017. jan. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ennél régebbi nem használható már?

Mert filmezés/sorozatozás és max zenehallgatás lenne még amire használnám. Ami tetszik esetleg az első generációs iPad Mini.

2017. jan. 2. 21:40
 3/6 anonim ***** válasza:

+1 elsőnek.

Szerintem se vegyél az említetteknél régebbit, pláne ha hosszabb távra tervezel vele.

Meg ha már megvan akkor néha másra is fogod használni és nem árt, ha szépen flottul megy a rendszer és az app-ok.

Mini 2-őt 50-60 között lehet találni.

2017. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Én is hasonlóan voltam, mint te. Idén tavasszal vettem egy iPad2-t. (Nem akartam 30-40-nél többet szánni rá.) Kicsit tartottam tőle, hogy mégiscsak egy 5 éves hardver, bírni fogja-e? De nem bántam meg, a gyári alkalmazások (email, böngésző, jegyzetelő) szépen, gyorsan futnak (talán még jobban is mint a hasonló árkategóriájú, újonnan vett androidos tabletemen). De a gmail, youtube, facebook, messenger is szépen használható.


Egyetlen hátránya, hogy kevés a memória, így ha sűrűn váltogatsz alkalmazások között az kicsit sok idő, illetve a letöltött alkalmazások kicsit lassabban töltenek be.

2017. jan. 3. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, én is gondolkoztam olcsóbb androidos tabletben, hogy ennyi pénzért abból új is van, csak ugye ez alapból alsó kategória esetleg alsó-közép. Az iPad-ek pedig a maguk idejében felsőkategóriásnak készültek csak ugye már használtak. Mindenesetre nagy dilemma.
2017. jan. 3. 20:36
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem manapság a mini 2 a legjobb ár/érték arányban, én azt venném a helyedben.
2017. jan. 4. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!