Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P8 Lite miért frissít...

Huawei P8 Lite miért frissít magától mindent?

Figyelt kérdés

Alapból nem értem,hogy ha 16GB a belső memória,akkor miért csak 10-et ír ki..azt értem,hogy az alkalmazások elfoglalnak kb 2GB-t,de akárhányszor wifit kap a telefonom,rögtön elkezdi a google play zenét,könyvet,play újságost frissíteni.Nekem ezekre az alkalmazásokra nincs is szükségem,de nem engedi kitörölni.Ha frissít,akkor meg megint elfoglal vagy 2GB-t ezekkel,így marad a 16-ból maximum 6GB.

Nem lehet ezeket a play alkalmazásokat kitörölni?És azt beállítani,hogy ne frissítsen,csak ha én akarom?



2017. márc. 28. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Play áruházadban, a beállításokban kapcsold ki az automatikus frissítést. És akárhányszor újratelepíted, mindig kapcsold ki, mert ez az alapértelmezett beállítás. Ugyanilyen telóm van. A telefon gyári alkalmazásait nem tudod letörölni, de a frissítés kikapcsolása után, egyenként a frissítéseket el tudod távolítani. Így is ott lesznek az alkalmazások, de kevesebb helyet fognak majd.
2017. márc. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Trevor. ***** válasza:
A gyári Google alkalmazásokat csak akkor tudod letörölni, ha rootolva van a telefonod. Root nélkül max letiltani tudod ezeket. A letiltott alkalmazások nem frissülnek és nem is futnak a háttérben, de a telefon tárhelyét foglalják.
2017. márc. 28. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!