Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Olyan lehetséges, hogy valaki...

Olyan lehetséges, hogy valaki azért nem válaszol messengeren, mert elfogyott a mobilnete?

Figyelt kérdés

Nekem nincs mobilnetem, ezért kérdem.

Csak annyit jelez ki, hogy az üzenetem kézbesítése megtörtént (az is elég lassú volt, mert 1 napig az volt kiírva, hogy az üzenet elküldése megtörtént /egyébként 2 napja várom, hogy írjon, ha ez számít). De eddig mindig szinte egyből válaszolt az illető, illetve gyakrabban volt elérhető.

Most viszont kb. csak napi 2-3-szor látom 1-2 percre elérhetőnek a messengeren.

Nem tudom, hogy most direkt nem olvassa el azt, amit írtam neki, vagy esetleg lehet valami más oka rá.

Bár én inkább a direkt nem válaszolásra hajlok, mert azért wifi közelbe szerintem elég sok helyen kerülhet az ember már manapság...

Mondjuk szerintem le nem tiltott, mert akkor sosem látnám, hogy elérhető (gondolom).

Aki tud valami okosat írjon kérem!



#Messenger #mobilnet #kézbesítés megtörtént
2017. márc. 28. 19:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármi lehet...
2017. márc. 28. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
igen lehet
2017. márc. 28. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors választ. Csak azt nem értem, hogy akkor miért látom elérhetőnek naponta pár pillanatra?

Vagy a mobilnettel lehet úgymond "gazdálkodni", hogy ennyit és ennyit használsz egy nap belőle?

2017. márc. 28. 19:08
 4/6 anonim ***** válasza:
Szolgáltatás függő, valami elfogy, es ha padló akkor nincs net, valamelyik pedig csak simán akkora sávszél korlátozást kap, hogy kvázi használhatatlan. Ellenben 100-300 karaktert simán el lehet küldeni bármennyire buta nettel is, ha van kapcsolat, mert az minimális adatmennyiség.
2017. márc. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ha letiltott akkor üzenetet sem tudsz neki írni (ha teljesen letiltott akkor az ismerőseid közül is eltűnik)

Ki lehet kapcsolni az értesítéseket és akkor nem ugrál fel a buborék. De ha naponta csak pár percet van online akkor a legvalószínűbb, hogy elfoglalt és nincs ideje/kedve beszélgetni.

Néha a facebook is betud kavarni, velem nem egyszer volt, hogy nem kaptam értesítést pedig végig online voltam és nem én kapcsoltam ki az értesítéseket. Volt, hogy egy barátot nem tudtam elérni miközben láttam hogy online van és játszik, fontos volt ezért felhívtam, kiderült vele is a face szórakozott órák óta nem kapott értesítést ő meg éppen játszott így addig fel sem tűnt neki, hogy több új levele érkezett.

2017. márc. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Akkor lehet megpróbálok még egyszer írni neki, aztán hagyom.
2017. márc. 28. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!