Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Kié ez a telefonszám: +36 70...

Kié ez a telefonszám: +36 70 435 8297?

Figyelt kérdés
Állandoan hivogatott, és nem szolt bele.

2017. márc. 28. 20:36
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
mennyit ér meg neked?
2017. márc. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha mindenáron tudni akarod:

[link]

2017. márc. 28. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
24%
Én tudom kié, de nem mondom meg.
2017. márc. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Budapest Bank.Legalábbis sokan ezt állítják:


[link]

2017. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg teleshop féle céges számok, akik vevőket keresne a fazekaikra mega mit rád tudnak sózni. Engem ia hívogatott folyton egy 30as szám, állandóan valami Attilát kerestek. Volt, hogy fel se vettem, csak kinyomtam, de már eléggé zaklatásszerűnek tűnt, úgyhogy felvettem és hallottam, hogy valamin nagyon nevetnek én meg beleszóltam, hogy tessék. Eléggé meglepődtek a női hangon, mondtam hogy téves és azóta nem hívogattak.
2017. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Állandoan hivogatott, és nem szolt bele."


Vannak automata hívogató rendszerek, telefonálgat egy listából, ha felveszi valaki és beleszól, a hangra aktiválódik és kapcsol egy operátort.

Viszont ha nem szólsz bele, vár egy darabig és bontja a vonalat.

2017. márc. 28. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a tudakozóban nincs benne, akkor zaklatási ürüggyel fordulj a rendőrséghez, ők majd a szolgáltatótól lekérik!
2017. márc. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Ha a tudakozóban nincs benne, akkor zaklatási ürüggyel fordulj a rendőrséghez, ők majd a szolgáltatótól lekérik!"


Ennek ellenére a kérdezőnek nem mondják el akkor sem ha tényleg zaklatná.

2017. márc. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ja, meg mondjuk nem is tennének semmit!

Kivéve ha híresség vagy, mert akkor 20 milliót is ráköltenek a 60 ezres mobilod előkerítésére!

2018. jan. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!