Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Vezérlőközpont személyre...

Vezérlőközpont személyre szabása iOS esetében?

Figyelt kérdés

Készenléti állapotban alulról felfelé simítom a kijelzőt és bejön a menü, ami ha minden igaz iPhone esetében vezérlőközpont néven fut. Alapból amit nekem feldob: repülőgép mód; wi-fi; bluetooth; ne zavarjanak; álló irányultság zárolása be/kikapcsolása, fényerő szabályozása, AirPlay tükrözés, AirDrop; Nightshift beállítása, legalul pedig ikonokban szintén: zseblámpa, időzítő, számológép, fényképezőgép. Második oldalán pedig a zenelejátszó.


Tudom ezt variálni, mint Android esetében? Ha igen, hol tudom átállítani? Pl a mobilnetet szívesen kiraknám a ne zavarjanak helyére és az automatikus helymeghatározást is a bluetooth helyére mert be/kikapcsolni őket a telefon menüjéből kicsit hosszadalmas.



2017. márc. 29. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Jailbreak után biztosan van rá valami megoldás. Ha nem "töröd fel", akkor gyári megoldás nincsen rá.
2017. márc. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2017. márc. 29. 19:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Sajnos jailbreak nélkül nincs rá mód, de utána korlátlan a lehetőség.

Pl egybe vonhatod (ugye ios 10-en 2 oszlop van, controll és zene.

-----------

Ha ios 10.2-őn vagy van rá mód, ha felette nincs

2017. márc. 29. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!