Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mindenki öngyilkos akar lenni...

Mindenki öngyilkos akar lenni egy Sony telefon után?

Figyelt kérdés

LG Flex 2-m van, ez is 8 mag, 4K videó, 5.5" hajlított képernyő, laser autofocus. Ideges voltam és kitörtem benne a USB-t.


Kaptam addig ameddig a javítóban van egy Sony M4 Aqua 8 magos telefont... Atyaéééég, mindenre kell várni ég a Google Play programok telepítésekor is csak forog és forog és várom hogy menjen. Belső memória gyorsasága még egy régi HHD-nek sem felel meg, a játékokról meg ne is beszéljek... Autofocus sem sosem megy, néha ujjal kell oda koppintani mit élesítsen be... Laser autofókusznál ilyesmit sosem láttam, de nem is ez a gond hogy 10 éve a Sony nem tud gyártani telefont "ami nem fagy", de az a vicc hogy mindkettő telefon ugyanannyiba került. Kérdezem miéééééért? Mert Sony?



2017. márc. 29. 10:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
2017. márc. 29. 10:40
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
Most mit akarsz ezzel mondani????
2017. márc. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Mi a szarnak kell ilyen készülék. Nekem egy 3000 ft-os telefonom van, egy hétig nem merül le. Telefonálásra tökéletes! Ha fényképezni akarok, akkor előveszem a fényképezőgépemet, ha meg valamit meg akarok nézni az interneten , akkor leülök a számítógépem elé. Nem értem ezt a mai generációt. A 6 éves kezében a tablet. A 100 000 ft-os okos telefon meg általános iskolás gyerekeknek. Bazz de szar nektek.
2017. márc. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%

#3 Attól, hogy te nem tudsz mire használni egy okostelefont, még nem kell leszólni mindenkit.

Képzeld, én pl az okostelefonon:

- Olvasom az emailjeimet, akkor is ha nem vagyok otthon a gépnél

- Befizetem a csekkjeimet

- Vezetem a költségvetésemet

- Kommunikálok a családommal

- Navigálok az autóban

- Lottózok

- Parkolási díjat fizetek

- A naptáromat és teendőimet kezelem

- Zenét hallgatok munkába menet

- És utazáskor jól jön, hogy meg tudom nézni, hol van a közelben étterem/múzeum vagy autószerelő, ha épp baj lenne a kocsival.

2017. márc. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
81%
#3: hagyjuk már ezt, hogy "minek okostelefon?", mert ezzel semmire sem megyünk. Ha Neked Nem Kell, akkor Ne Vedd MEG! Ennyi!
2017. márc. 29. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%

Nem sok eszed van kérdező...


m4 aqua sony egyik legszarabb telója.


olyan ez mint a samunál pl az A seria


De attól még vannak értelmes telói.


Amugy nem azért de a flex 2 jóval magasabb kategoirában van mint a m4 aqua... -_-"



Nem tud gyártani a sony 10 éve olyat ami nem fagy?

Sose fogtál a kezedbe még Z seriat :D

2017. márc. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
46%
Egy M4 és egy Flex 2 messze nem ugyanaz a kategória, innentől nincs miről beszélni.
2017. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Fatal_3rror_ ***** válasza:
65%

"Telefonálásra tökéletes!"

Én meg azt mondom, messze jobb telefonálásra egy Okostelefon. Főleg akkor, ha napi 20-50 hívást bonyolítasz, egyszerűen sokkal kezelhetőbbek a névjegyek, kapcsolatok, sokkal átláthatóbbak, kereshetőek. Egyszer felviszed, google szinkronizálja és onnantól megvan.


"Ha fényképezni akarok, akkor előveszem a fényképezőgépemet"

Persze, csak nem mindenki jár fényképezőgéppel a kezében. Régen se jártak, nem hogy most. Persze a fényképezés más téma, ha profi vagy amatőr fotós vagy, egy relatív jó géppel, kiegészítőkkel. De átlag ember átlag fényképezőgépét simán kiváltja egy telefon. Arra jó hogy megörökítsd a családi, baráti dolgokat. Ráadásul itt is van több Giga, vagy a Google esetében végtelen ingyenes online tárhelyed.


"ha meg valamit meg akarok nézni az interneten , akkor leülök a számítógépem elé"

Csak a számítógéped nincs mindig kéznél. Én sok esetben be se kapcsolom már a gépet, mert mire bejön a windows addigra megkeresem telefonról ami kell. Plusz még kompaktabb is.

2017. márc. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
86%

Mondjuk igen, a márkát a Sony mindig eléggé megfizetteti egy adott típus közvetlen megjelenésekor, de aztán az ára hetek alatt zuhanni kezd a reálisabb tartomány felé, de azt nem mindig éri el (lásd például XA). Kamerában is valami borzalmas, nagyon pixeles képeket csinálnak a Sony-k, mindössze az M5 az egyetlen, aminek jól sikerült a kamerája, viszont annál is ott vannak a szoftveres hibák!

Hardver? Na arról tömören annyit, hogy max. 3 GB ram, nagyobb nincs, a 3000 mAh fölötti akksi pedig ritkaságszámba megy! A Z5 Premium "személyében" a Sony megalkotta a világ első, és máig egyetlen UHD (4K) kijelzős telefonját, de az se ér semmit, mert a reális üzemidő érdekében a legtöbb tartalmat csak FHD-ban jeleníti meg, ráadásul processzorból is az iszonyatos melegedéséről hírhedt 810-es Snapdragont rakták bele (ami a G Flex 2-ben is van), ez pedig nagy bizalmatlanságot ad. (Egy tesztben le is mérték a Z5 hátlapjának hőmérsékletét, a kamera környékén +46 °C!) Az M4 Aqua-nak pedig a legfőbb hibája, hogy a tárhelyét nem lehet maximálisan kihasználni: közvetlenül a memóriakártyára nem lehet menteni, csak átmásolni, a 8 gigás tárhelyből pedig gyárilag csak alig több 1 giga szabad, arra mégis mi fér rá?!

Szóval nem csak Te kapsz tőlük idegbajt, gyakorlatilag nem létezik olyan Sony telefon, ami valamiben ne lenne rossz!

2017. márc. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Tudom hogy nem 1 kategória, DE EGY ÁR KATEGÓRIA! Akkor mire fel?? Még 1 másodpercet kell várni hogy kinyissa még a telefonkönyvet is (biztos nem tudja mi hol van...)


Z szériára szintén panaszkodnak. Ha már csörög a telefon, ideges vagyok hogy ezt a Sony-t kell kivenni a zsebből, kocsiban persze kihangosítva se haljuk egymást. Azért 3 hangszóró van rajta...

2017. márc. 29. 19:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!