Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Huawei P9 Lite vélemény?

Huawei P9 Lite vélemény?

Figyelt kérdés
Új telót akakrok venni és néztem a Huaweit. Két ismerösőmnek van ők dicsérik de azok a haverjaim akik telefon guruk szerintűk csak pénzt dobok ki ezzel a kínai szarral inkább Samsung vagy Iphont kéne vennem. Nekem netezésre kell igazából teheát messenger, Facebook meg max néhány játék meg hogy csináljon szép képeket. Most Sony Z1 Compactom van szerintetek ehhez képest milyen vétel lenne a P9 Lite?

2017. márc. 29. 14:48
 1/5 anonim ***** válasza:

A P9 lite nagyon jó vétel.

Aki csak samsungba meg iphone-ba tud gondolkodni, az adja vissza a guru címét.

A kamerája minimálisan jobb, mint a jelenlegidnek, de valószínüleg észre se veszed a különbséget.

2017. márc. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Lehet, hogy kínai, de nem szar. Ez egy nagyon jó telefon, bár van jobb is az árán. 2016-os vagy 2017-es változatot nézed?
2017. márc. 29. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A 2016-os változatát néztem
2017. márc. 29. 21:55
 4/5 anonim válasza:
imádom ezt a telefont :) én most vettem, nem bántam meg
2017. márc. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2016-os Huawei P9 Lite-ot használok, szerintem nagyon jó készülék. Nem akadozik, nem lassú 4 hónap használat után sem. Az akkumulátora kibír 1,5-2 napot, de nincs gyorstöltés. A kamerája szép képeket készít. Gyors és pontos az ujjlenyomatolvasója. Én nem bántam meg, hogy ezt a telefont választottam.
2017. ápr. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!