Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Ezt kaptam a...

Mit tegyek? Ezt kaptam a messengertől. Akkor Mostmár fizetős vagy mi?

Figyelt kérdés

Köszönjük, hogy a Facebookot használod az ismerőseiddel való kapcsolattartáshoz. Sajnálattal közöljük, hogy a mai nap, azaz március 29. után nem támogatjuk az alkalmazás általad használt verziójában az üzenetküldést. Ha szeretnél továbbra is Facebookos üzeneteket küldeni és fogadni a telefonkészülékeden, kérjük, frissítsd a Facebook alkalmazást a legújabb verzióra: [link] Köszönettel: A Messenger-csapat.



Ha rákattintok csak mimdenfele hülyeséget hoz ki és azt Írja , hogy vegyem megy az előfizetést 365 napra , meg ilyenek...Mit tegyek.. Nem akarom megvenni😞.Miert menr tönkre..És miert pont most😞...



Azt hozzá kell tenni hogy Microsoft telom van, tehát Windows , ami valljuk be nem a legjobb...


2017. márc. 30. 18:28
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
2017. márc. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
15%
Folyamatosan frissül a Facebook, egyúttal a Messenger is. A legújabb frissítéssel tudsz reagálni messengeren a szövegbuborékokra (lájkjellel, különböző emojikkal). Szerintem neked még nem lett frissítve, és ezért van vele probléma..Play áruházban próbálkozz meg a frissítéssel, de az hülyeség, hogy fizetős lett a Messenger.:D
2017. márc. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Ajj tenyleg nem megy....a linkre rákattint a azt irja ki h ez az alkalmazás nem mukodik ezen az eszkozpn...
2017. márc. 30. 18:46
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Ne a linkre kattint, hanem keresd meg az alkalmazást az áruházban, és ott kattints rá a frissítésre.


Nem tudom ez az oldal mobil kompatibilis-e, de ha nem az, akkor sokáig tart betölteni. És a sok reklámot meg hirdetést is úgy jeleníti meg, mint gépen. Mivel a képernyő nem zsugorodik össze arányosan annyival, amennyivel egy monitor képe nagyobb, ezért az oldalnak csak a bal felső sarkát látod. Menj lefelé az oldalon vagy mozgasd el a görgőt balra, valahol ott lesz a link.

2017. márc. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Najó, ez lehet h nagyon nyomin hangzik, de halál komolyan!Nem lehet frissíteni !!csak annyi van írvah hogy megosztás vagy megtekintés !Ennyi...

Olyan hulye vagyok infobol😢😢 buhuhu.....

Azert koszi a válaszokat, mindenki kapott zöld kezet😊

2017. márc. 30. 19:06
 6/14 A kérdező kommentje:
Tőlem legalábbis...
2017. márc. 30. 19:07
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez egy KAMU HÜLYESÉG!!!! Ne foglalkozz vele, valószínűleg csak egy vírus. A Messenger soha nem is volt es nem is lesz fizetős. Másnál is láttam már ilyet, nem kell elhinned, semmi baja sem lesz a Messengerednek.
2017. márc. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Köszi, ez megnyugtato😅😅, de akkor megis miert nem tudok beszelni a barátaimmal??

Mar le is toroltem , ujratelepitettem. Es semmi!! Ugyanezt irja ki!!

2017. márc. 30. 21:00
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem kaptál el valami vírust?

Vagy ami általában gyógyír, kapcsold ki a telót fél órára, és vissza.

2017. márc. 30. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim válasza:
Nekem is ez a problémám,nekem se megy a Messenger es nagyon dühítő.
2017. márc. 31. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!