Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Iphone 7 cseregarancia?

Iphone 7 cseregarancia?

Figyelt kérdés
Adott egy iphone 7 készülékem amit két héttel ezelőtt bevittem a szolgáltatóhoz mivel a készülék állandóan dobálja a hálózatot nem lehet vele telefonálni és mivel telemarketingben dolgozok ezért nekem a mobiltelefon a munkaeszközöm ugye köztudott hogy pár iphone 7 készülék dobálja a hálózatot és azokat garanciálisan az apple kicseréli na most én felküldettem a készüléket a telecomon keresztül mivel hibás a készülék hogy cseréljék ki rá egy hétre visszakaptam ugyanazt a hibás készüléket azzal az indokkal hogy az iphone keresés funkciót nem kapcsoltam ki sajnálatosan ez tény az én hibám nagy sietségben elfeledkeztem róla ja és a poén hogy tiszta retkesen kaptam vissza a készüléket azonnal bevittem az egyik telecomos üzletbe és újra leadtam a készüléket ezzel ugyanerre a hibára támaszkodva fel is vette a telecomos ügyintéző a jegyzőkönyvet és már másnap fel is küldték a készüléket Budapestre újra ebbe tmx mobile solution szerviz kft-be ami csak egy partner szerviz na nem is ez a lényeg a telecomos ügyintéző megnyugtatott hogy nem szoktak vele majrézni kicserélik egyértelműen a készüléket mondtam hogy rendben van most újra eltelt még 1-hét és visszakaptam ugyanazt a hibás készüléket azzal az indokkal hogy szoftverfrissítést hajtottak rajta végre már nekem ez gyanús volt mivel tudtam hogy pont erre adott ki az apple ha jól tudom egy biztonsági frissítést de a hiba ugyanúgy fent állt az érintett készülékeknél, és cseregaranciába ki is cseréli őket az Apple. Kipróbáltam a készüléket és a hibajelenség ugyanúgy fent áll amint lejjebb megy a térerő azonnal eldobja a hívást tehát magyarul ugyanúgy sz@ar a készülék mint volt. Holnapi napon egyből visszaviszem de felis hívtam a telecomot és elpanaszoltam a problémámat és mondtam hogy én nem fogok még kitudja meddig a mobilom nélkül lenni mert már harmadik hete lassan hogy tart ez a tortúra hol ott eddig akárkinek ilyen problémája volt (független készülékek ) az Apple azonnal cserélte az adott készülékeket de mivel ezek nem az Apple-nek küldik hanem ennek a partner szerviznek ezek csak a hülyét járatják velem! Mit tudok ilyen esetben tenni? Kifizettem majd 300 000 forintot és nem tudom használni!

2017. márc. 30. 19:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Esetleg hagyd ki a telekomot és vidd el hivatalos apple márkaszervízbe, persze ha van rá lehetőséged, vagy érdeklődj ilyen helyen, tudtommal az apple garancia az mindenhol garancia, nem kell a T-mobilhoz bevinned, beveszik apple szervizekben is
2017. márc. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
sajnos Nyíregyházán élek és nincs lehetőségem máshova vinni a készüléket...
2017. márc. 31. 08:48
 3/4 anonim ***** válasza:
Oh, így más a helyzet, ha eddig nem próbáltad az Országzászló tériüzletet akkor esetleg meg ott tehetsz egy próbát, vagy a plázaban a Camelot foglalkozik apple cuccokkal, ott erdemes meg megpróbálni, mast nem igazán tudsz tenni
2017. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
megtudtam a mai napon a telecom megakart kerülni engem magyarul olyan szöveggel akartak átverni a mai napon hogy inkább lese írom a lényeg hogy bevittem az iphone szervizes barátomhoz és ő meg is állapította a hibát konzultált az apple-lel és az apple ki is cseréli a készüléket.
2017. márc. 31. 19:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!