Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ace 4 kijelző törés-csere?

Ace 4 kijelző törés-csere?

Figyelt kérdés

Leejtettem a mobilomat és feke lett a képernyője. Valószínűsítem meghalt az LCD kijelző benne. S. G. Ace 4 Model:SM-G357FZ.


Találtam az ebayen kijelző és érintő képernyő párost: [link] hash=item2377e377f6:g:0WAAAOSwdGFYq607 Az volna a kérdésem, hogy ez az ebayes kijelző más modelhez tartozik, ettől függetlenül kompatibilis az alkatrész az én mobilommal?


2017. márc. 31. 09:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Rossz a link.
2017. márc. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
2017. márc. 31. 09:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,mert ez szerintem ace 4 style-ra való, mivel duos-os,és ez amire való abba nincs kijelző alatti háttèrvilágítás a sima ace 4-be,pedig van,én a helyedben eladnám alkatrészenként és vennék egy újat,mert,ha az LCD sz*rt be akkor az elég drága lesz mivel az ace 4 ha jól tudom super-amoledes
2017. márc. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!