Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Android mobil processzort meg...

Android mobil processzort meg memóriát meg alaplapját hol lehet venni alkatrészt? Kéne olyan oldal ahol lehet ilyeneket rendelni külön külön ami kell?

Figyelt kérdés
Alkatrészek

2017. márc. 31. 11:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sehol, ilyen nincs! Számítógépeket össze lehet rakni külön alkatrészekből, laptopok pár alkatrészét is ki lehet cserélni, de telefon alkatrészeket sajnos nem lehet külön venni! Akkumulátort igen, de más alkatrészt a gyártón kívül csak szervizek tudnak beszerezni!
2017. márc. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Alex Fly ***** válasza:
Ebay, aliexpress
2017. ápr. 1. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
elküldenét nekem kérlek mert én nem találtam ott hogy találom meg köszönöm!
2017. ápr. 1. 16:26
 4/8 Alex Fly ***** válasza:
Beírod a böngésződbe, hogy ebay.com vagy aliexpress.com, a megjelenített oldal keresőjébe beírod a telefon típusát és a mainboard vagy motherboard szót. A találatok között keresgélhetsz.
2017. ápr. 1. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
De lehet olyat hogy én rakok külön össze alkatrészeként mind 1 számító gépbe ?
2017. ápr. 10. 19:50
 6/8 anonim ***** válasza:
Egyelőre még nem élünk olyan világban, hogy telefont is egyedileg lehessen összerakni, mint egy számítógépet!
2017. ápr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alex Fly ***** válasza:

Elméletileg igen. Megrendeled az alaplapot, digitizert, covert, akkut, stb. és ha van gyakorlatod, szerszámod ls segédanyagaid, akkor összeszereled. Természetesen minden komponensnek ugyanazon típus ugyanolyan verziójának kell lennie.

Az már más kérdés, hogy nem éri meg. Jobban jársz, ha ugyanazt a telefont készen veszed. Anyagilag is jobban megéri és az sem mindegy, hogy garanciát is kapsz rá.

2017. ápr. 11. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2017. ápr. 12. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!