Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik dual sim telefon...

Melyik dual sim telefon kezeli a két kártyát úgy, hogy egyidejüleg van mobilnet mindkét számon?

Figyelt kérdés
2017. márc. 31. 21:58
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Volt már néhány dual simes telefonom, de egyik se tudott így működni. Sőt ha az egyik számon beszéltem, akkor a másik hangpostára ment ha azon is hívtak.
2017. márc. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha az egyiken van mobilnet, akkor minek a másikra?
2017. márc. 31. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
37%
Nincs ilyen, a 2 sim kártya nem működhet egyszerre egyidejűleg (előírás), mert úgy a telefonnak túl nagy lenne a kisugárzása, annyira, ami már káros az emberi egészségre! Így a gyártók úgy csinálják, hogy az egyik aktív, amelyiket használod, a másik pedig csak készenlétben van (dual standby)
2017. márc. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
A dual sim full active telefonok nem arrol szólnak,hogy mindkét kártyafoglalat mobilnet képes? Hogy tiszta legyen: egy céges, egy saját. Mindkettőn van WhatsApp, Viber, Skype. Külön keresnek egyiken, másikon. Nekem is volt már dual simes mobilom, de mindig csak az egyik kártyafoglalat volt netképes.
2017. ápr. 1. 06:12
 5/10 Fatal_3rror_ ***** válasza:
Hiába lenne "dupla neted" az alkalmazásokat csak egyszer telepítheted és többségük 1 felhasználót enged egyszerre.
2017. ápr. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nézz körbe a dual aktív készülékek közt


Nekem most asus zen 2 van,ez dual aktív de csak az 1es foglalatban kezeli a netet. A 2esben csak hívni tudok. Előzőleg jiayu s3 volt,itt mindkettő slot 4gs volt,de csak egy skype,whatsap face fiókot engedett használni


Mintha lattam volna a tinydeal oldalán olyan talán xiaomi készüléket ami kezel két skypot facebookot

.. Mindjárt meglesem és elküldöm ha megvan..

2017. ápr. 1. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mintha a Huaweinél , vagy a Honornál olvastam volna, hogy van lehetőség másik fiókot is hozzáadni...
2017. ápr. 1. 13:29
 8/10 anonim ***** válasza:
Másik fiókot hozzáadhatsz. Otthon sincs két kábel bedugva a gépedbe ha két email címet akarsz használni.
2017. ápr. 2. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

a harmadik válaszoló ezt alátámasztaná vmivel???


csakmert én az ellenkezőjét alátámasztom kb 20 típussal


nem értem, rosszul tud vki vmit, és még ki is színezi a történetet, hogy hitelesebb legyen

2017. jún. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Neten olvastam, nem a kisujjamból szoptam ki! De ha annyira kíváncsi vagy, keresd meg magad, nem fogok most újra keresgélni, csak mert valaki kételkedik!

Ja, 20 típusnál kijátszák a dolgot, a többi nem tudom hánynál viszont nem!

2017. jún. 18. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!