Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ha elfogy a kiszabott korláton...

Ha elfogy a kiszabott korláton belül az adatforgalmam, akkor ha veszek újat, az aktiválódik? / Miért evett meg a telefon csak messenger használattal egy nap 60 mb-ot?

Figyelt kérdés
Vodafone-os feltöltőkártyás vagyok. Nem értem, hogy eddig mindig csak a messenger-t használtam és napi 2-3 mb-okat evett meg. De nagyjából szerdán ez felszökött 60 mb-ra kb. 4 óra alatt és elfogyott a netem. Havi 100 mb-om van, de még nem telt le a korlát, csak a jövő héten. Akkor tudok venni mondjuk heti netet, vagy nem? És miért eszik ilyen sokat? Olcsóbb lett az internet és ezért?

2017. ápr. 1. 17:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Plussz adatjegy minden szolgáltatónál van az aktív csomag melett is.Én telenoros vagyok küldök egy sms-t a nekem megfelelő adatjegyről és aktiválják.pl 5gb az 3200forint 500mb meg 900 forint de lehet 30gb is 8200.A messengert lehet frissíteni kellett vagy üzenetnek lehet 15s hosszú vidit is küldeni az is lefogyaszthatta.
2017. ápr. 1. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! :)

Most vettem netet, de valahogy ugyan úgy fogy a pénzem, mintha nem vettem volna. Mindegy, legalább működik. Nem szoktam egyáltalán frissíteni a messenger-t,csak amikor már nem akarja elküldeni az üzeneteket, amikor már nagyon fontos, meg videókat sem küldtem, aznap, amikor 60 mb lett, aznap talán csak 2 képet küldtem.

2017. ápr. 1. 21:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!