Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » SOS! Mi baja a telefonomnak?...

SOS! Mi baja a telefonomnak? És mi az rootolás?

Figyelt kérdés

Azt írja ki hogy nincs elég memória, a régi alkalmazásaim elavultak így már szinte semmit sem használhatok, frissíteni meg nem enged a kevés hely miatt. (Pedig van 1,6 GB helyem az SD kártyán, plusz a telefon memóriában is pár MB.

Olvastam erről a Link2SD alkalmazásról amivel elvileg át lehet mozgatni az alkalmazásokat SD kárytára, de ehhez elvileg valami rootolás is kellene, de fogalmam sincs hogy ez mit jelent:/



2017. ápr. 2. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Azért nincs eleve rootolva a telefon, mert a felhasználót óvja meg a készülék elromlásától, ugyanis az ügyetlen felhasználó törölget össze-vissza, fontos rendszerfájlokat is, amelyek a rendszer szerves részeit képezik. Én nem ajánlom a rootolást, de bármelyik mobiltelefonos szaküzletben megcsinálják. A készülék típusától függően alakul az ár is. Ha az androidod verziószáma 4.x alatt van, akkor az mindenképp kuka, nagyon necces frissítgetni.
2017. ápr. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
2017. ápr. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként meg trilliárdszor ki lett vesézve itt a fórumon, hogy mit jelent.

Tessék használni a keresőt!

2017. ápr. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a segítséget:)

Első, ha nem ajánlod a rootolást akkor szerinted mit lehet tenni? 4.1.2-es az Android, nagyon szeretem és ezen kívül jól is működik a telefon, nem tervezem lecserélni.


Utolsónak pedig üzenem hogy keresgettem, de sehol sem volt értelmesen elmagyarázva, és gondoltam ha úgyis kiteszek egy kérdést ezzel kapcsolatban, akkor miért ne kérdezhetnék rá a rootolásra is?

Ha idegesít hogy megkérdeztem miért nem lapoztál tovább a kérdéseken?:)

2017. ápr. 2. 20:14
 5/6 Alex Fly ***** válasza:
100%

Nézd, erre tényleg nem lehet mást mondani.

Ha valaki nem tudja, mit jelent a root és a fellelhető kismillió leírást sem tudja értelmezni, az jobb, ha nem próbálkozik vele.

Hozzáértő személy kezében egy nagyon hatásos eszköz lehet, ugyanakkor ilyen esetben semmi nem akadályoz meg abban, hogy jóvátehetetlen károkat okozz akár egyetlen másodperc alatt. Éppen ezért vannak korlátozva a felhasználói jogok.

2017. ápr. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"ehhez elvileg valami rootolás is kellene"

Nem véletlen a dolog.

Az autónál sem a sofőrre bízzák a gyújtásbeállítást meg hogy kapcsolja le az akku töltést ha már az feltöltődött.

A telónál is az van megengedve ami még egy átlagos felhasználó részére hasznos.

2017. ápr. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!