Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » LG G5 custom rom telepítés?...

LG G5 custom rom telepítés? (többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Eddig egy g2-m volt, azt pofon egyszerű volt mókolni, de most vettem egy g5-öt ami egy két dologban eltér. A bootloadert feloldottam, root megvan és twrp-be ha belépek kér egy jelszót adat dekódolás miatt, nem nagy az angol tudásom, utána olvastam, azt írták csak skippeld el. Az lenne a kérdésem, hogy rá lehet tolni más romot így? U.i.: azt is írták hogy twrp 3as szériája nem támogatja még a dekódolást, én úgy gondolom jónak kéne lennie mivel mások is flashelgetnek romokat és dekódolni még ők sem tudnak.

2017. ápr. 2. 20:50
 1/2 Alex Fly ***** válasza:

A G5-höz én sem értek, de megerősítettél abban, hogy maradjak a G2-nél...

A kérdésedre a választ szerintem megtalálod ott, ahonnan az adott ROMot beszerezted, általában le van írva a telepítés ajánlott menete.

De az XDA-n mindenképpen találsz információt.

A dekódolással sem vagyok teljesen tisztában: mit kell dekódolnod? Amennyiben a /data partíciód lett encryptelve, abban az esetben nincs igazán jelentősége, hiszen egy új rendszer telepítése általában a "wipe data, wipe system, wipe cache, wipe dalvik cache" lépéssel kezdődik. Az meg sakál mindegy, hogy nyílt vagy titkosított adatokat törölsz-e le...

Persze vannak esetek, amikor a dirty flash is elég, de gondolom itt ennél nagyobb váltásról van szó.

2017. ápr. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Már megoldottam! Szimpla data wipe aztán flash: supersu és egy kis okosság ami feloldja a titkosítást (eddig twrp-ben nem tudtam az internal storage-el semmit csinálni, bármilyen wipe-nál letiltott) és már ketyeg is rajta a fulmics rom :) Igazából hiányzik a G2 marha jó kis gép, de így hogy egyszer ezt végig tudtam játszani és kipróbáltam egy gyári kdz-vel a stock ra visszalépést már ez sem olyan nehéz. Köszi a segítséget!
2017. ápr. 3. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!