Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Töltés közben nem jó az...

Töltés közben nem jó az ujjlenyomat olvasó, néha akadozik is. Ilyenkor lehet valamit tenni? Ha elviszem szervizbe akkor kicserélik vagy megjavítják?

Figyelt kérdés
Amíg töltőn van a telefonom addig nem tudom használni az ujjlenyomat olvasót, ahogy lehúzom, minden oké.

2017. ápr. 2. 21:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem a kijelző "vadult meg" egyszer, töltés alatt. Másik kábellel nem volt ilyen probléma
2017. ápr. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%

Arra pedig nagy szükség van az ujjnyom olvasóra. Szerintem a NATO hadsereget nem őrzik annyira mint egyesek azt a nyamvadt telefont. Mi van abba olyan értékes , meg titkolni való.?

JA, a facebook.! Értem már.

2017. ápr. 3. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Bocsika 2-es de neked mi közöd van ahoz hogy ő mit tart a telefonján és miért titkosítja? Te szeretnéd ha ellopnák a telefonod és mindenhez hozzáférnének? Szerintem se.
2017. ápr. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!