Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Ebay-ről (Hong Kong) rendelt...

CsaWee kérdése:

Ebay-ről (Hong Kong) rendelt telefon működni fog magyarországon vodásként? Részletek lent

Figyelt kérdés

[link]

Ezt a telefont nézegetem, mivel elég olcsó itt, viszont félő hogy mivel amcsi T-Mobile független így a frekvencia nem lenne jó magyarországra. Vodafone-os vagyok. Itt vannak a számai: [link]



2017. ápr. 4. 01:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Működni a Holdon is fog, de mihez kezdesz egy kínai nyelvű oprendszerrel?
2017. ápr. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%

Működni fog, a 4G B20 (800) is.

Írj nekik, hogy vagy magyarra állítsák vagy angolra, ha magyar nincs, de van nekik ennyi eszük maguktól is:

"We will set the language according to your shipping country.

If your language is not widely used, plz contact us at first before you buy. Thanks!"


Sőt, EU töltőt küldenek hozzá:

"We will send the charger according to your shipping country standard"

2017. ápr. 4. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Majd megirod?:) kiváncsi vagyok :)
2017. ápr. 4. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Én is akarok! Írd meg ha megjött milyen.
2017. ápr. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Megrendeltem. Írtam nekik, hogy magyarra állítsák a nyelvet, 1 óra múlva már kaptam is a választ, hogy beállították. Kíváncsi vagyok mi fog kisülni belőle. Elvégre csak 65 ezer, nem 120. Köszönöm a válaszokat, írok ha megjött.
2017. ápr. 4. 08:36
 6/13 anonim ***** válasza:

"Elvégre csak 65 ezer, nem 120."


Egy klónért még ennyit is sokallok.

2017. ápr. 4. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem muszáj mindenhez szkeptikusan hozzáállni, én pozítívan állok hozzá, elvégre ha probléma van vele, esetleg klón, akkor az ebay visszafizetési garanciát vállal, és igen volt már ilyen esetem.
2017. ápr. 4. 10:14
 8/13 bp1985 ***** válasza:
Azt már megnézted, hogy mennyi a posta Kínába, ha valami baja van? Főleg ha esetleg van rá garancia...
2017. ápr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

"és igen volt már ilyen esetem."

Majd lesz olyan is amelyikből nem fogsz jól kijönni.

2017. ápr. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Megvárom mi fog kisülni belőle, aztán írok. A Kérdéstől már bőven eltértünk, mivel már megrendeltem a telefont nincs visszaút.
2017. ápr. 5. 00:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!