Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mi a véleményetek a Honor 7...

Mi a véleményetek a Honor 7 telefonról (azoknak a véleménye érdekel, akik használták/használják)?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Gondolkozom azon, hogy az iphoneom leváltom egy Honor 7-re, mert kezdek kiábrándulni a cégből.kb 5 éve iphone tulajdonos vagyok, természetesen voltak előtte androidos telefonjaim...nos a kérdésem az lenne, hogy belassul-e a telefon, szaggat-e, vagy esetleg lefagy ?



2017. ápr. 3. 22:26
 1/1 TR75 ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon oké. Jól optimalizálták a telefont. Meglepően sokáig bírja egy feltöltéssel (igaz, én nem lógok rajta állandóan), nálam két napot simán elmegy (az is igaz, hogy háttérben semmi fölöslegeset nem engedek futni, emailt kézzel szinkronizálom, fényerő minimumon, amikor csak lehet, háttér-adatforgalom kikapcsolva). Frissítés jön rá, hangszóró hangereje oké (az viszont igaz, hogy a telefont elfordítva könnyű eltakarni, ami miatt elnémul). Beszéd érthető, tiszta, a vonal túlsó végéről sem panaszkodott még senki. A vibra talán kissé szerény, sosem érzem a zsebemben (oké, szilikon és extrém tokban is tartom).

Kellemesen folyamatosak az animációk, nem nagyon döccen a rendszer (kivéve talán a frissítések alatt, akkor kicsit hajlamos szaggatni, de akkor is csak tizedmásodpercekre, semmi komoly).

A kamera nappali fényben szerintem szép képeket csinál, gyenge fényviszonyok között nem, a ledes vaku nem segíti eléggé a fényképezést, másfél-két méterre lévő dolgokat fényképezve ilyenkor a kép közepe szép, de a szélei felé haladva egyre maszatosabb és zavarosabb a kép, a részletek elvesznek, olyan, mintha egy impresszionista festményt egy pointillista próbált volna meg reprodukálni.

Kijelző szép, én még pont átérem egy kézzel (bár nagy a kockázata annak, hogy kiesik a kezemből, ezért ezt az akrobatamutatványt inkább hanyagolom).

Az ujjlenyomat olvasó rendben van.

A műszaki adatoknak utána tudsz nézni, végül is az a lényeg, hogy stabil a telefon. A 3 giga RAM és a kicsit több mint 10 giga hely a belső memóriában teszi, amit kell.

Külsőre is szép szerintem, talán a kamerát védhették volna jobban, viszont ha veszel neki tokot, akkor ez is kilőve.

Én november óta használom, elégedett vagyok vele. Nagyon jól testreszabható, a legapróbb részletekig, semmi gond nincs vele.

Összességében azt mondom, megérte.

2017. ápr. 3. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!